Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hamsterek 09:38
 » NimnuL 09:38
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33

 Dzisiaj przeczytano
 51021 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kosmicznie dziwne problemy z NEO, na serwerze błąd NAT, a ha kompie w sieci NIE !?!? , john565 7/07/04 10:17
Kumpel dorobił sie drugiego kompa i postabnowił rozgałęźić to dobro jakim jest neo dla siebie i dla brata

Wszystko pokonfigurowane sieć działa tylko jest jeden szkopuł, otóż w
azureusie pomimo róznych portów poustawianych na każdym kompie, braku firewalla na każdym ż nich, oraz tego że pozatym wszystko wyglada na dziłające w jaknajwiekszym porządku

To na kompie z NEO (serwie) występuje błąd nat, żółte buźki i transfer max 10 kb/s, natomiast na kompiedo którego jest udotempniana siec, problemów z NAT-em nie ma najmniejszych, a azureus wyciąga do 70 i zielone buźki asz miło popatrzeć

Czy to kwestia ustrawień czy tak da azureusy działają na siebie ?!?!
bp dla mnie jest to co nnajmniej chore, nie potrafie se w głowie poukładać jak to możliwe żeby problm był na serwie a nie kompie który pobiera neta z niego nie !?!?!

P.S. Z góry thx Za pomoc, a jesli było w archiwum to sie spokojnimozecie bluzgać, bo mam 3 poprawki na wrzesień (algebra lin,fiza,dyskretna) że dobić mnie w stanie nic nie jest :P

f*ck

  1. to jest takie kosmiczne czy takie prozaiczne !?!? pleae help !!! , john565 7/07/04 13:01
    3znaki

    f*ck

  2. a jak , Mackie Messer 7/07/04 14:16
    jest net rodzielony? Moze ciagna to samo? To wtedy ludzie zrzucaja ich, bo jest to samo IP. Sprawdzali na innych klientach?

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL