Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedrowiec 09:36
 » Ament 09:34
 » KHot 09:31
 » emigrus 09:30
 » bmiluch 09:29
 » Menah 09:24
 » Wedelek 09:22
 » PrzeM 09:14
 » Dhoine 09:13
 » RoBakk 09:08
 » Kilgor 09:06
 » Miron 09:05
 » NimnuL 09:05
 » pwil2 09:00
 » PCCPU 08:44
 » Wolf 08:41
 » XepeR 08:39
 » Kenny 08:35
 » ini1 08:33
 » rooter666 08:32

 Dzisiaj przeczytano
 50143 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki dysk na SATA ?(160 GB) , mikki 7/07/04 13:43
Witajcie,
mam w planie zakup HDD SATA 160 GB,
mozecie mi cos polecic?

Czytalem sporo komentarzy na temat dyskow,
wiadomo.. kazdy chwali co swoje..
a ja, jednak wolalbym zaczerpnac opinii u specialistow ;)

Pomozcie cos wybrac ... :/

pozdrawiam,
mikolaj
  1. no to ja chwale , Kenny 7/07/04 13:53
    WD :>

    .:Pozdrowienia:.

  2. maxtor , maras 7/07/04 14:02
    ...

    Dupa panie Edziu !

  3. taki , Karaczan 7/07/04 15:23
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=12386
    i napisz jak sie sprawuje bo tez chce taki kupic:)

  4. MAXTOR , Mulit 7/07/04 15:43
    zdecydowanie MAXTOR !!!! jest szybszy i wydajnieszy !! moj kumpel ma seagate 120gb a ja mam maxtor 120gb i patrzelismy ktory szybszy i sie mniej grzeje no wiec moj jest szybszy o 2MB to nie duzo ale zawsze cos :P a w grzaniu sie to sa takie same wiec MAXTOR RULEZ

    ....::::IntenCity::::....

  5. OCZYWISCIE SATA , Mulit 7/07/04 15:45
    bo mowie o SATA bo takiego mam

    ....::::IntenCity::::....

  6. taki , maras 7/07/04 17:03
    http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=8481

    Dupa panie Edziu !

  7. poprosze wiecej testow , tebe 7/07/04 18:36
    w stylu "ja mam", "kolega ma", "ja mam szybszy", tomshardware moze sie uczyc ;)

  8. polecę samsunga... , Seba78 7/07/04 23:42
    to według mnei wschodząca gwiazda na rynku. Nowe modele są: najcichrze, bardzo wydajne (czołówka) i małoawaryjne (podobno stosunkowo najmniej wraca). ja mam samsunga 7200 i go nei słyszę ( a używam 12 db wentylatora)

    www.nieruchomosci-gil.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL