Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 12:18
 » PeKa 12:14
 » CiAsTeK 12:12
 » Syzyf 12:11
 » burz 11:59
 » AdiQ 11:58
 » Dexter 11:57
 » 247 11:57
 » Kenny 11:44
 » Master/Pe 11:43
 » Liu CAs 11:35
 » resmedia 11:34
 » Fight 11:31
 » Ament 11:30
 » malyy 11:30
 » abes99 11:28
 » Markizy 11:24
 » KHot 11:23
 » Tomasz 11:18
 » Magnus 11:18

 Dzisiaj przeczytano
 65304 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Wolfenstein - Enemy Territory i serwer kiciora. , Mms 8/07/04 15:01
Wczoraj kilka osob z TwojePC.pl gralo w ta super gre [:)], ale byly problemy ze znalezieniem odpowiedniego serwera. W koncu wyladowalismy na Enemy Territory @UPC.pl [81.18.192.11:27960], gdzie jest wpuszczanych 28 osob. Troche to za duzo i robi sie starszca rzeznia. Na serwer Kicior TPC [212.182.2.172:30000] ostatnio ciezko sie wbic, bo ma 16 slotow. Dzis rozmawialem z kiciorem i moze dla nas raz na jakis czas zrobic serwer na haslo, tylko trzeba mu dac wczesniej znac. Wiec kto jest zainteresowany i kiedy gra ze "swoimi"?

Pozdrawiam

  1. Ja moge pograc... , Ar3cK 8/07/04 15:10
    ...w sumie codziennie w godzinach wieczornych mi pasuje... po 21...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. Jakby co, to wczoraj tez gralismy. , Mms 8/07/04 15:27
      http://twojepc.pl/boardPytanie74373.htm

      Pozdrawiam

      1. Ehhhhhh, zreszta pisze to juz wyzej. , Mms 8/07/04 15:28
        :))

        Pozdrawiam

  2. moja łapka i oko też chcą , Morgoth 8/07/04 15:28
    byle po 22, na upartego może być pół godziny wcześniej:)

  3. You can count me in , Gizmo9 8/07/04 15:29
    j/w po 21:00

    MTG Fanatic

  4. ja takze bym pogral ale musze et sciagnac :) , Thadeus 8/07/04 15:40
    no i raczki juz nie te :) kiedy to ja w cos rale m ostatnio :D

    ...

    1. to jest jak jazda na rowerze ;) , Gizmo9 9/07/04 10:13
      nie zapomina się ...

      MTG Fanatic

  5. Mi nie działa wasz serverek , JasioWP 8/07/04 19:36
    jw.

  6. To gdzie dzis gramy? , Mms 8/07/04 20:37
    A co do serwera kicora, to trzeba troche wiecej osob, ale moze sie uzbiera na jakis dzien kilku chetnych.

    Pozdrawiam

    1. Byle gdzie ;]... , Ar3cK 8/07/04 21:08
      ...znaczy sie ja nie wiem, bo dawno nie gralem, a jak juz gralem to na Kicior TPC, wiec innych serverow za bardzo nie znam... ale zagrac moge, dlatego czekam na jakies info...

      It's the Bright One, it's the Right
      One, that's Ar3cK...
      http://thesurrealist.co.uk/slogan

  7. I'm an engineer :) , Wojtuś 8/07/04 20:37
    mogę grać zawsze

    Człowiek jest małą zębatką w
    skomplikowanej maszynie społeczeństwa.

  8. ja jak zawsze , Druzil 8/07/04 21:08
    na @UPC

    1. To ja tez. Bede o 22. , Mms 8/07/04 21:31
      Enemy Territory @UPC.pl [81.18.192.11:27960]

      Trzeba uzbierac kolo 12 ludkow i zalatwic serwer kiciora. :)

      Pozdrawiam

  9. No bardzo fajnie mi sie gralo... , Ar3cK 8/07/04 23:42
    ...ale przed chwila (po Radarze) Wolf mi sie zawiesil i patrze, ze juz tak pozno no i juz dzisiaj nie wejde ;]... ale fajnie sie gralo, chociaz Alianci (my ;]) ciagle wygrywali ;]... pozdro...

    It's the Bright One, it's the Right
    One, that's Ar3cK...
    http://thesurrealist.co.uk/slogan

    1. nieźle było , Gizmo9 9/07/04 00:44
      ale fuel dump nie daliście rady :) 5:1 niestety
      c-ya

      MTG Fanatic

  10. :)) , Druzil 9/07/04 06:22
    bo mnie juz nie bylo:)
    w połowie fuela poszedlem na spoczynek :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL