Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71525 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

POMOCYYY CFDISK usunal mi wsyztskei partycje z HDD!!!! , masza 8/07/04 22:29
Usuwalem sobie cfdiskiem partycje linuxowa (mialem ja jako logiczna) i po zapisaniu tablicy, i ponownym wlaczeniu systemu okazalo sie ze mam wszedzie gdzie mialem wszytskei logiczne partycje \"free space\"

Jak je odzyskac czym???
Czym mam odzyskac ostatni uklad partycji ????
Dodam ze w PM opcja undelete nie pokazuje nic :((((

Blagam pomozcie, tyyyle danych poszlo sie walić.... :((((

Pozdrowionka !!!

  1. dane możesz odzyskać , Morgoth 8/07/04 22:36
    m. in. programem GetDataBack. Poszukaj w archiwum, niedawno był wątek o programach odzyskujących.

  2. ja chce odzyskac tablice partycji... , masza 8/07/04 22:56
    nie znam tylko dokladnie rozmiarow...
    jeszcze nic nie nadpisywalem..
    Jak odsyskac, lub czy jest cos co loguje jaki byl uklad partycji i ich rozmiary ??? w systemie Windows lub linux, bo oba te systemy tylko mi pozostaly na dysku...

    Pozdrowionka !!!

  3. nie dam głowy, że to zadziała , Morgoth 9/07/04 00:00
    ale wynalazłem w linuksie programik "gpart". Z tego co wyczytałem w manualu, to na podstawie fizycznej zawartosci dysku odtwarza tablice partycji. Zatem użyj jakiegoś linuksa typu liveCD (albo spod innego kompa) i działaj. Wcześniej lepiej użyj "man gpart" :]
    Zaznaczam, że nie korzystałem z tego programu, lecz jedynie wywnioskowałem coś z manuala. Także próbuj i opisz efekt działania...

    1. dokaldnie wlasnie tez go znalazlem :) , masza 9/07/04 01:03
      i sie udalo!!!!!!!!

      fakt ze nie ty, programem, ale podobnym

      Zwie sie "testdisk" i jest w kazdym knopppix...
      jeay udalo sie, nis tarcilem danych!!!
      Jednak linuks to linuks !!! nim popsulem i nim naprawilem :)))

      ale sie ciesze :)) bo myslalem ze wsyztskie moje cenene wazne dane poszly sie walic....

      ufff

      dzieki za pomoc !!

      Pozdrowionka !!!

      1. testdisk to fajny program , Master/Pentium 9/07/04 07:24
        jest też wersja pod DOS'a i Win :)

        Nie ma tego złego , co by się w gorsze
        obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
        włącz komputer :-)

        1. nawet bardzo fajny :)) , masza 9/07/04 10:41
          uratowal mi zycie :)
          (wspominajac moja ostatnia utrate danych z powodu Partition Magica..juz zaczalem sie bac, ze tu tez pojda z dymem..ale na szczescie jest takei cos jak "testdisk":))
          Wtedy i tak by pewnie nie pomogl bo dane byly w trakcie "resizu" (akurat przenoszenia danych)

          Pozdrowionka !!!

      2. .:. , Shneider 9/07/04 11:16
        Partition Magic ma mozliwosc wyszukiwania partycji. Wystarczy ze ponownie zalozysz w ich miejscu partycje i wszystko dziala.

        Ale dobrze ze sie udalo :-)

        .:: Live at Trance Energy ::.

  4. nieee.... , masza 9/07/04 15:47
    Wlasnie nic nie znalazł :)) nic kompletnie nic....wyskoczyl monit, ze nie znaleziono żadnych partycji (chozi Ci o opcje undeleted?)

    Pozdrowionka !!!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL