Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Elektron 13:34
 » Zbyl 13:29
 » KHot 13:28
 » luzak2363 13:20
 » malyy 13:14
 » Demo 13:00
 » JE Jacaw 13:00
 » bodeq 12:59
 » bajbusek 12:54
 » Carat 12:49
 » ziemoone 12:43
 » globi-wan 12:40
 » piszczyk 12:40
 » ligand17 12:34
 » NimnuL 12:33
 » Artaa 12:30
 » Visar 12:29
 » PeKa 12:26
 » XepeR 12:26
 » DYD 12:24

 Dzisiaj przeczytano
 71451 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

mam problem z podkręceniem bartonka 2500+ , TomekT 9/07/04 10:27
jak go ustawie na 200x11 (ASUS A7N8X-deluxe) działa do czasu puszczenia jakiegoś programiku testującego i pokazują sie blu skriny. po podniesieniu napięcia do 1.7 nadal to samo, jak podniose więcej napięcie to przy uruchomieniu windy wyskakują mi jakieś dziwne komuniukaty. O co biega?.

  1. o niepodkrecalnego bartona , bajbusek 9/07/04 10:33
    123

    jaki laminat - zielony czy brazowy ??

    1. albo o mobo , Pinokio 9/07/04 14:18
      mające problemy z fsb 200 ..
      Oprócz zmian napiecia na DDR ustaw też mniej agresywne timingi, może puść asynchro ..

    2. zaskocze Cie... , rapra 9/07/04 16:29
      ... laminat nie ma nic do rzeczy

      1. to ja Cie zaskocze , bajbusek 10/07/04 21:53
        MA - od tego zalezy gdzie go robili i jaki tydzien - pogadaj z Tiamatem ;)

  2. nie bardzo pamiętam , TomekT 9/07/04 10:37
    ale raczej brązowy

    1. ktorys , bajbusek 9/07/04 11:38
      cechuje sie opornoscia na podkrecanie - nie pamietam - ale kolega Tiamat doswiadczyl tego na wlasnej skorze :((- spytaj jego...

  3. Sprawć , Crash_Override 9/07/04 11:49
    też zasilacz jest często przyczyna takich przypadłości.Zapuszczasz programik testujący następuje skok napięcia co prowadzi do zwiechy.Musisz mieć dobry zasilacz do kręcenia.
    Moze to też być pamięć spróbój dać mniejszą podstawe albo wieksze napięcie.Jaka masz temperature na procu ?

  4. na procku mam w okolicach 40 stopni , TomekT 9/07/04 14:09
    zasilacz Chiftec 360, a jak podniosłem napięcie na pamięciach zaczą coś wolno chodzić

  5. jaka seria ??? , GULIwer 9/07/04 16:09
    sam mam jakis dziwny KQFZA jeszcze nie kręcony ale w bazie overclockers.com nie ma nawet jednego z takim Stepping Code
    atsd bajbusek kiedy Tiamat miał z tym problem bo szukam w archiwum i nie moge znaleźć :(((

    I'm only noise on wires

  6. nie mam , TomekT 9/07/04 16:39
    zielonego pojęcia :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL