Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79227 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Czy zdrozeje internet? , Cadd 9/07/04 14:56
http://info.onet.pl/947766,11,item.html

porazka z ta unia :|

Nowy przedmiot w szkołach - "Sztuka
zadawania pytań i szukania odpowiedzi w
google"

  1. do tej pory to wyglada, ze na sile chca zeby nam zle bylo , kubazzz 9/07/04 15:23
    bo VAT na internet ma byc, zeby nie bylo "lepiej" niz TAM, a podatki na cytrusy maja byc nizsze, zeby ICH owoce lepiej sie sprzedawaly...
    Rzeczywiscie porazka... i to zupelnie legalna...
    Ale!! - nie ma przepisow, ktorych nie mozna zmienic wiec powinnismy sie zainteresowac:)

    SM-S908

  2. Hmm... , DJopek 9/07/04 16:00
    To raczej Polska ma za wysoką stawkę podstawową, w przypadku mniejszej nie byłoby takiego wielkiego "ale"... Poza tym rząd dorypał ustalając zwolnienie z vatu (co jest mniej korzystne niż zerowa stawka podatkowa) więdząc przy okazji że UE na taki zabieg nie pozwoli... Ale o tym było już wiadomo po ustaleniach rządu - żadna nowość...

    1. i w wyniku owego zwolnienia , Yosarian 9/07/04 17:52
      dostałem właśnie info że od sierpnia podnoszą mi miesięczna opłatę za internet o 15% na skutek wzrostu stawki VAT (22-7) ... :((

      All the best people in life seem to like
      LINUX.
      Steve Wozniak

      1. No tak to właśnie jest , DJopek 9/07/04 19:19
        Różnica między zwolnieniem z vatu a zerową stawką vat jest ogromne :/

        1. Zwolnienie oplacilo , krogulec 10/07/04 08:13
          sie tylko klientom indywidualnym majacym takie lacza jak neo+ , dialostrada czy net24.
          Osobiscie mam jednak nadzieje, ze po podwyzce vatu, ktora jest nieunikniona, tpsa i pozostali operatorzy obniza cene uslugi tak, ze ceny nie zmienia sie mimo 22% vatu - w koncu ceny za internet musza u nas wreszcie zaczac spadac. Mi tez niestety na razie oplata wzrosla, bo pieprzony Crowley musial popdniesc ceny w zwiazku z vatem, tak jakby dotychczas nie mial wystarczajaco drogiego lacza

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL