Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79323 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

wiecie ze czajnik elektryczny potrafi zabic... , coolman 9/07/04 21:15
Dzis jak gdyby nigdy nic zagotowalem wode na kawke...okazalo sie ze kropla wody dostala sie do wnetrza czajnika i zrobilo zwarcie. W miejscu zwarcia(pomiedzy dwoma kawalkami przewodnika oddzielonymi 0.5cm plastiku) zrobil sie otwor biegnacy w dol na 1cm.Czajnik podskoczyl na 2cm,a wrzatek wylal mi sie na podloge na bose stopy...Wiec uwazajcie 220V w czajnikach elek. to smierc :/

http://jet.blog.pl

  1. hmm , Quest 9/07/04 21:17
    jakiej firmy i model czajnika?

  2. ___ , coolman 9/07/04 21:22
    "technika" :P made in GERMANY

    http://jet.blog.pl

  3. Szmelcowaty czajnik , NimnuL-Redakcja 9/07/04 22:12
    ja mam Essence od Philipsa .. czuje sie bezpiecznie ... hehe zlucenie bezpieczenstwa przynajmniej mam.

    Gdyby nie wymyślono elektryczności,
    siedziałbym przed komputerem przy
    świeczkach.

  4. Tak to jest jak się kupuje tanie śmieci , El Vis 9/07/04 22:18
    Pozorna oszczędność pieniędzy. Tym razem nikomu nic się nie stało ale trzeba wyłożyć kase na kolejny.

    I don't suffer from insanity.
    I actually quite enjoy it.

  5. to bardzo dziwne , myszon 10/07/04 00:31
    bo 220V za chiny nie przebije 0.5cm warstwy plastiku. Nawet jakby jakieś przepięcie było. Może tam wcześniej jakiś otwór był? Mógł się zrobić łuk elektryczny i powędrować - wtedy nie przecze może wypalić niezłą dziure. Kiedyś jak lutowałem zasilacz, a trafo stało na podłodze, odlutował się jeden przewód. Płomień miał z 0.5 metra wysokości a uzwojenie pierwotne było nieźle nadtopione.

  6. A oglądałeś ... , bursta 10/07/04 02:29
    Oszukać przeznaczenie - gorąco polecam. Jak wyciągniesz jakieś wnioski to daj znać ;-)))). Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  7. Niemiecki produkt, turecka technologia , sebtar 10/07/04 10:20
    i wykonanie. Hitler się w grobie przewraca, hehehehe ;-)

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. :))) , Hummer 10/07/04 12:55
      ROTFL

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL