Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Master/Pe 14:46
 » DYD 14:43
 » soyo 14:42
 » madsheep 14:38
 » Wedelek 14:37
 » Nepomucen 14:37
 » Dexter 14:31
 » 247 14:31
 » KHot 14:23
 » Menah 14:21
 » MARtiuS 14:21
 » alkatraz 14:19
 » rooter666 14:18
 » Venom79 14:17
 » XepeR 14:12
 » Demo 14:05
 » elliot_pl 14:05
 » sszpila 14:03
 » Wolf 13:48
 » Guli 13:48

 Dzisiaj przeczytano
 79224 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z odtwarzaniem filmów ciąg dlaszy.... , Minus 9/07/04 22:04
Wcześniej pisałem że mam problemy z odtwarzaniem niektórych filmów. Na początku powstałego problemu myślałem że jest to spowodowane przez niewłaściwe codeki. Jednak po kilku próbach naprawienia tego problemu odkryłem że to nie wina codeców tylko odtwarzacza a mianowicie chodzi o to że te filmy działają jak otwiera się je np Power DVD. Z tego wywnioskowałem że musiały być kompresowane do podobnego formatu jak VCD. I teraz mam kolejny problem. Program Power DVD otwiera filmy i obraz normalnie chodzi natomiast teraz nie wiem jak odtworzyc napisay które mam do filmu. Nie wiecie może jakim programem otwierać takie filmy tak żeby napisy też chodziły. Wprawdzie w Power DVD 4.0 niby jest taka opcja ale nie wyświetla mi napisóów. Proszę o pomoc... Z góry dzięki
Pozdrawiam

  1. a moze sprobuj filtra DivX G400 , Paolo 9/07/04 22:18
    moze on potrafi wyswietlic napisy podczas odtwarzania Power DVD-em. Sam nie probowalem, tak zgaduje

    Zycie jest jak pudelko czekoladek.
    Ngdy nie wiesz na co trafisz :)

  2. a może te filmy... , john565 9/07/04 22:24
    to svcd, a power DVD ma w sobie wbudowany dekoder mpeg2 i nie daje go innym progsom, ściągnij pak Empeg2 Elcarda (Elcard Empeg 2 hyba tak topo sie zwie) i popróbuj w jakimś normalnym bestplayerze, a jeślui chodzi o napisy tam musi być prewnie jakiś kosmiczny format jak to zwykle w takich programach jest :D

    f*ck

    1. Elecarda , krogulec 10/07/04 08:23
      podobnie jak ligos mpeg2 sa platne, ale odpowiednie kodeki znajdziesz w pakiecie K-lite codec pack dostepnym za darmo. Jesli chcesz to odtwarzac na monitorze, to kazdy odtwarzacz divx ktory sie nie wysypie (u mnie allplayer ma problemy z svcd) ci je wczyta, natomiast jesli chcesz ten film ogldac na tv, to jedynym odtwarzaczem ktory sobie z tym radzil jest BSplayer. DivxG400 niestety nie odtwarza napisow do filmow w formacie svcd

  3. Hmm... , DJopek 9/07/04 23:05
    To pewnie SVCD jest...

    Co do odtwarzania napisów w PowerDVD - to standardowo on odtwarza jedynie napisy na płytach DVD, zewnętrznych napisów nie da się...

    Ale jest taki malutki programik - PowerDVD Subtitle Player - taki dodatek, potrafi dodać zewnętrzne napisy przy oglądaniu filmu przez PowerDVD...

  4. jeśli SVCD , Master/Pentium 10/07/04 11:22
    to Media Player Classic. Odtwarza z napisami i bez. Pełny wypas.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL