Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Sebek 17:24
 » ReeX 17:22
 » JE Jacaw 17:22
 » Kenny 17:21
 » KHot 17:18
 » Flo 17:18
 » elliot_pl 16:57
 » Syzyf 16:57
 » Star-Ga-T 16:49
 » kyusi 16:49
 » Sherif 16:48
 » Artaa 16:43
 » Dexter 16:36
 » kojot 16:29
 » malyy 16:25
 » Nefratus 16:22
 » ligand17 16:09
 » AfiP 16:08
 » pawcio 16:07
 » rurecznik 16:04

 Dzisiaj przeczytano
 93545 postów,
 wczoraj 55205

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Problem z dyskiem WD 40 GB 8MB cache , buziaczek 10/07/04 22:41
Kupiłem dzisiaj drugi taki sam też WD i 80 GB i 8 Mbcache
Podłączyłem go jako slave
Dysku komp. nie chciał wykryć
Po kilku próbach ten pierwszy 40 GB(kupiony 8 miesięcy temu) zaczął strasznie stukać -tak jakby coś w środku waliło o obudowę.
Dysk się nie uruchamia
Pal go sześć (200 zł) ale miałem na nim 30 GB ważnych danych-co mam zrobić aby je odzyskać?
Jak oddam go do naprawy gwarancyjnej to pewnie z danymi mogę się pożegnać?

Czy istnieje jakiś sposób aby chociaż na kilka minut zaczął działać aby zgrać te dane?
Dlaczego po podłaczeniu 80-tki ta 40-tka padła?

  1. miałem problemy z dyskami WD i rozpoznawaniem w Biosie , Darek K. 11/07/04 09:04
    jak ustawiłem zworki na master/slave. za cholere nie chciał wykryć. jak ustawiłem na cable select wszytko wracało do normy. problem dotyczył właśnie 40GB dysku, płyty nie pamiętam.

    Everything that has a beginning has an end

  2. sam mam , GULIwer 11/07/04 09:05
    podobny problem chyba ??? czasem IBM DTLA przy podłaczeniu dostaje kota głowica rzezi dysk nie jest wykrywany. Musze go odlaczać i podłaczac na nowo i tak az zaskoczy
    jak tobie sie to stalo przy odłaczaniu i ponownym podłączeniu to może to to samo
    A co do reklamacji to pogadaj z gościem ze sklepu że jakby mu sie udało odpalić to niech zadzwoni a ty wtedy wpadniesz z drugim dyskiem. przecież oni i tak najpierw sprawdzają we własnym zakresie czy dysk jest zepsuty

    I'm only noise on wires

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL