Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 48496 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT][muzyka] kto(co) to ostatnio leci na vivie , szpieg Szoguna 11/07/04 22:29
tzn pewna szczupła, czarnowłosa pani wydaje z siebie rozciągłe dźwięki przy akompaniamencie innych panów. Całość z założenia ma przypominać gothic, ale mnie nie przekonuje.

A teraz pytanie: co to za pani/grupa?

Mam nadzieję że nie wyraziłem się zbyt mętnie ...

piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  1. czyżby chodziło o Nightwish "Nemo"? , Soulburner 11/07/04 22:59
    ...i co to znaczy 'rozciągłe dźwięki'? ;)

    You must gather your party before
    venturing forth.

  2. tak, to jest to , szpieg Szoguna 11/07/04 23:27
    dzięki Ci wielkie

    Powiedziałem rozciągłe, bo w 14'' hotelowym telewizorku nie usłyszałem wiele poza głosem tej pani. Poprostu wydawało mi się że jest jej za dużo.

    Nie zawracał bym głowy boardowiczom, gdyby mi się nie spodobało jej śpiewanie :)

    piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

    1. miało być do Soulburner'a , szpieg Szoguna 11/07/04 23:28
      dziękuję jeszcze raz

      piwo ... hmmm - to pewnie się pije :)

  3. jak tak mozna mowic o Nightwish , BENY 12/07/04 08:59
    to jedna z najlepszych kapel jakie mialem okazje slyszec.
    Aczkolwiek nie widzialem jeszcze tego teledsysku . . .

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. Ja w telewizji go tez nie widziałem. , sebtar 12/07/04 10:13
      Za to mam na dysku. W sumie jest to jeden z najbardziej oryginalnych zespołów jakich zdarzyło mi się słuchać ostatnimi czasy, Goście są świetni a pani Tarja ma nieprzeciętny głos.

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. hie hie , BENY 12/07/04 15:00
        szczerze mowiac, nie tylko glos :P

        / Najlepsza sygnaturka /
        / to brak sygnaturki /

  4. Nemo to bardzo spokojna piosenka, ale , sebtar 12/07/04 10:10
    Nightwish to bardziej metal niż gotyk w sumie...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    1. powiedzialbym , BENY 12/07/04 15:01
      ze szufladka metal gotycki jest odpowiednia

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

  5. ha, Nightwish zmiażdżył , Soulburner 12/07/04 12:48
    wszystkie te pseudo-gotyckie zespoły, które leciały w ciągu ostatnich kilku miesięcy na vivach, szczególnie na vivie plus. Within Temptation, Xandria, Lacuna Coil czy nu-metalowy Evanscence zostały wszystkie razem zjedzone przez ten jeden kawałek Nightwish'a! Nie mogę się doczekać nowego klipu do "I Wish I Had An Angel" - kawałek jest dosyć originalny i cięższy od "Nemo".

    Wciąż najlepszą płytą jak dla mnie jest "Oceanborn", jest najbardziej metalowa i ma w sobie 'coś'. Jeszcze nie słuchałem całej "Once", może będzie lepsza od "Ocean..."?

    You must gather your party before
    venturing forth.

    1. ja bym sie nie do konca zgodzil... , BENY 12/07/04 15:11
      Owszem, Nightwish jest jadna z najlepszych kapet metalu gotyckiego. Ale nie mozna powiedziec tez nic zlego na Within Temptation. Godne polecenia sa tez After forever, Theatre of Tragedy, nawet Evanescence (jako rock gotycki) tez niezle pogrywaja (tylko tu juz pachnie komercja). W nieco ciezszej (nie mocniejszej) odmianie polece stare plyty Tiamat (Clouds!!!!) oraz Paradise Lost (Shadows of God!!!). Nieco slabiej wypadaja Laluna Coil, The Gatering, czy kapela ktora ostatnio odkrylem - niemiecki Flowing Tears. Z polskich to chyba tylko Closterkeller, ewentualnie Atrosis czy Moonlight mi sie podobaja.
      A wlasnie bede sie zabieral za Anatheme. Ponoc dobra jest.
      Jednak nie mozna mowic, ze istnieje tylko Nightwish ktory zjada innych na sniadanie . . .

      / Najlepsza sygnaturka /
      / to brak sygnaturki /

      1. W sumie i Evanescence i Within Temptation też mi , sebtar 12/07/04 16:13
        się podoba, ale Nightwish lepszy.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

      2. hmm... , Soulburner 12/07/04 16:46
        nie twierdzę, że istnieje tylko Nightwish - a z gotyckiej muzy i tak najbardziej lubię Theatre of Tragedy (patrz podpis ;)).

        Zgadzam się z sebtarem, który postnął przede mną - Evanescence, Within Temptation, nawet Xandria mają w sobie coś fajnego, niektóre kawałki tych zespołów naprawdę mi się podobają. Ale kiedy słyszę Nightwish to te zespoły jakoś tak bledną :P Poza tym, Within Temptation oraz ich kalka - Xandria, wcale nie grają metalu... po prostu słychać w tle wyciszone na maxa gitary i to wszystko, co łączy te zespoły z tym rodzajem muzyki ;)

        ...ale i tak metalowej muzyki w tv jest za mało, ludziom podoba się Nightwish, to powinni też pokazać więcej klipów z podobną muzą - ludzie wychowani na nu-metalu twierdzą, że Evanescence wymyśliło taki 'gotycki' rodzaj muzyki (spotkałem się z opinią, że Lacuna Coil ściąga z Evanscence... no bójcie się Boga ;)).

        ... ha, muszę napisać jeszcze jedno:
        Up the Irons!!! ;D

        You must gather your party before
        venturing forth.

        1. Dołącze się - , sebtar 12/07/04 17:02
          Up the Irons!!!

          Demokracja to władztwo intrygantów,
          wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL