Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Wedelek 20:54
 » MARC 20:42
 » gromki_86 20:36
 » Subvoice 20:33
 » ulan 20:20
 » NWN 20:16
 » KHot 20:08
 » Dexter 20:04
 » Markizy 19:58
 » Hitman 19:50
 » Sherif 19:47
 » bmiluch 19:34
 » GLI 19:28
 » MARtiuS 19:18
 » hokr 19:07
 » piszczyk 19:04
 » rooter666 19:00
 » Artaa 18:57
 » Kenny 18:54
 » Liu CAs 18:53

 Dzisiaj przeczytano
 47962 postów,
 wczoraj 117075

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[WIN 2003] defragmentacja dysku <--> jaki program dedykowany? Albo inaczej: jaki program , spieq-Redakcja 12/07/04 00:10
jest w stanie ruszyć na tym systemie? Pytam profilaktycznie, by się nie spalić - sami wiecie, jak bywa z 2003...

Dzięki za wszelkie uwagi.

To ja, ten słynny emotidestruktor.

[podążaj za Żółtą Taksówką...]

  1. A ten systemowy... , Ament 12/07/04 00:19
    za slaby? Jak tak to Diskeeper w edycji dla serwerow... Ewentualnie O&O Defrag Server Edition lub PerfectDisk...

    I
    -AMENT-
    I

    1. Ten systemowy to pieśń żałobna programistów Microsoftu... , spieq-Redakcja 12/07/04 00:28
      Zainteresuję się tymi dwiema ostatnimi propozycjami, serdeczne dzięki.

      To ja, ten słynny emotidestruktor.

      [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      1. Zainteresuj sie ta... , Ament 12/07/04 00:32
        ostatnia - z autopsji i z tego co pisza na forach o 2k3 - najlepszy.

        http://www.raxco.com/products/perfectdisk2k/

        I
        -AMENT-
        I

        1. `,` , spieq-Redakcja 12/07/04 00:58
          Torrentem to: Raxco.Defrag.PerfectDisk.Workstation.v6.0.rar, niestety nie działa.

          Piłka w grze.

          To ja, ten słynny emotidestruktor.

          [podążaj za Żółtą Taksówką...]

        2. `,` , spieq-Redakcja 12/07/04 00:59
          Ciągnę z tej strony, Jezzzzzzzzzzzuuuu, oni przy rejestracji chcą znać nawet imię psa i ilość kochanek, ech...

          To ja, ten słynny emotidestruktor.

          [podążaj za Żółtą Taksówką...]

      2. <LOL>tiaaaaa , john565 12/07/04 00:40
        A diskkeepera to chybata sama firma pisała co systemowy windowsa, bo microshit takich żeczy nie umiał i profesjonalistą to zostawił

        f*ck

        1. czego nie umiał? , Kenny 12/07/04 00:56
          kim zostawił?

          Chcesz zeby spieq umarl na zawal i nie zawracal glowy jakimis defragmentotrataoarami...?

          .:Pozdrowienia:.

  2. parę rad , Master/Pentium 12/07/04 07:52
    - systemowy defrag to okrojona wersja Diskeeper'a.
    - wersja z XP mimo że mało ładna w większości przypadków spełnia swoje zadanie
    - najlepszy jest chyba PerfectDisk
    - nie jestem pewien ale wwersja shareware to chyba 4.0, która nie umywa się do 6.0. Nie wiem czemu tak postepują, z punktu marketingu to dziwne zachowanie.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. z darmowych i w miare dobry to , masta killa yoshi 12/07/04 23:18
    http://www.freewareweb.com/...wnload=1&ID=1470
    albo to
    http://www.majorgeeks.com/download.php?det=1207

    born to emerge

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL