Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4099 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Uruchomienie skrotu z autostartu po okreslonym czasie - czy to mozliwe? , dawidy 12/07/04 23:18
Ciekaw jestem czy mozna w jakis sposob zakombinowac, zeby konkretny skrot z autostartu uruchamial sie np. po 30 minutach od uruchomienia windowsa (xp). Niekoniecznie musi to bazowac na autostarcie, moze byc jakis inny sposob, byle efekt byl ten sam. Macie jakis pomysl?

102594

  1. tak , Cartman 12/07/04 23:22
    napisz sobie programik w delphi - kilka minut. roboty i wrzucaj go do autostartu.

    SWEEET !

    1. taaa , dawidy 12/07/04 23:45
      a jakos prosciej..? :P

      102594

      1. a co w tym trudnego? , Cartman 13/07/04 00:07
        Jedna funkcja ShellExecute + komponent timer + 2xPole edycyjne (żebyś mógł wpisać dowolne polecenie) i czas w sekundach np.
        Wszystko razem góra 15 minut roboty.

        SWEEET !

        1. ja wierze ze to jest proste , dawidy 13/07/04 00:10
          ale jak sie z programowaniem niewiele mialo do czynienia (czyt. prawie nic) to jest to trudne :)
          ech, czuje sie jak niepelnosprawny w takich sytuacjach :/

          102594

          1. 123 , Cartman 13/07/04 01:25
            Tu masz taki programik który "na szybko" popełniłem ;)
            Testowany pod Win98, ale pod XP tez powinien chodzić.

            http://home.arcor.de/szyfer/Delay.zip

            Miłej zabawy !

            P.S. Faktycznie nie jest to proste dla kogoś, kto nie miał do czynienia z programowaniem.

            SWEEET !

            1. dziala! dziekuje serdecznie! , dawidy 13/07/04 10:51
              masz u mnie piwo :)

              102594

  2. a harmonogram zadań może być? , fatal 12/07/04 23:50
    123

    Nikt nie jest samotnym mając ......
    gumową kaczuszkę ;)

    1. raczej nie , dawidy 12/07/04 23:51
      chodzi o to, zeby program odpalal sie za kazdym razem po wlaczeniu komputera z pewnym opoznieniem, a komputer jest wlaczany/resetowany o roznych porach

      102594

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL