Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4094 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

??? darmowy serwer ftp ??? , Kulii 13/07/04 00:35
poszukuje jakiegoś serwera który udostępniałby ok 20-50 MB

  1. www.friko.pl , Glock19 13/07/04 00:41
    www.friko.pl

    1. ,,, , Kulii 13/07/04 00:50
      dobra ale coś lepszego bo tam plik może miec max 200Kb

  2. stałe IP+ Linux+Apache+ewentulanie PHP+mySQL , Glock19 13/07/04 01:38
    :-)

    1. i do tego jeszcze , KwiateK 13/07/04 01:47
      jakies bardzo szybkie lacze przy okazji ;)

      Nie jestem facetem na jedną noc.
      Aż tyle czasu to ja nie mam...

      1. no na przetrzymanie danych to serwer na SDI styknie , Glock19 13/07/04 02:04
        miałem taki i stronki[takie dorbne] dobrze se pomykały
        No a jak na wiekszą skale to jakis DSL 1MB do tego masz 8 IP i sie możesz bawić

    2. niestety , Kulii 13/07/04 02:41
      mam wewnętrzne IP i jest lipa

      1. jest cos takiego jak , KwiateK 13/07/04 12:50
        no-ip.com
        instalujesz costam na swoim kompie i zamiast swojego ip podajesz login.no-ip.com
        dokladnie nie wiem jak to dziala ale kumpel ma zmienne IP (neo) i z tego korzysta. przy braku zewn. ip tez pewnie pomaga

        Nie jestem facetem na jedną noc.
        Aż tyle czasu to ja nie mam...

  3. Ja ci dam fajny. Ostatnio go testuje . 25 MB 1 GB/miesiąc transferu , trol 13/07/04 07:59
    jeszcze mi sie nie zawiesił i jest dosyć szybki. Prosta instalacja i posto podane dane konta na email.
    Jedynie co mnie dziwi to to ze nie wiem co mam dać im w zamian :/ NIE MA ZADNYCH REKLAM !?
    http://www.freetohost.com

    ps. poczytaj regóły bo ja nie umiem anglika i luknij co z banerami albo czymś takim :
    http://www.freetohost.com/tos.php

  4. zobacz na free.of.pl , glewik 13/07/04 16:05
    www.free.of.pl 25 MB limi pliku to ok 3 MB . Najszybszy to on nie jest ale mi spokojnie starcza

    Pełnie bytu osiągniemy w nicości
    istenienia. /glewik

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL