Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » cVas 00:31
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22
 » Kilgor 00:02
 » Artaa 00:00
 » Zibi 23:54
 » DJopek 23:52
 » pawcio 23:49
 » okobar 23:26
 » acd 23:25
 » ripek 23:24
 » Star Ride 23:23
 » Sebek 23:21
 » JE Jacaw 23:12
 » Draghmar 23:09
 » ManiusNG 23:00

 Dzisiaj przeczytano
 4292 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Nokia 7650] jak zrobić kopie kontaktów na dysku oraz zapis na k.SIM , no13 13/07/04 09:54
Postanowiłem wymienić ta nokie na 3650 tylko i wylacznie ze wzgledu na karte pamieci ktorej 7650 niestety nie posiada. Dopłata mnie wyniesie jakies 40-60zł. W związku z tym mam kilka pytan.

1. Jak zrobic backupa kontaktow na PC? Mam irde i kabalek na COMa z tym ze tego na COMa jeszcze nie uzywalem bo trzeba rozlozyc telefon. Nadaje się do tego PC Suite? Zassalem najnowsza wersje ale niesteyt nie moge bo pisze ze polaczenie jest zerwane mimo ze wykrywa n7650.
2. Czy jak sie uda zrobic kopie kontaktow to poznie mozna ją przeniesc do nowego telefonu? (n3650) To i to symbian i praktycznie takie same telefony.
3. Jak w n7650 zapisac wszystkie kontakty na karte SIM? Narazie karte mam pusta i wszystko jest w pamieci telefonu - jak wejde do zakladki SIM to moge dodawac ale tylko i wylacznie recznie te kontakty - co moze zajac bardzo duzo czasu.

Dziekuje i pozdrawiam

Iron Maiden

  1. PC Suite czasami tak wlasnie swiruje... , Wolf 13/07/04 13:51
    pobaw sie oxygen phone manager for symbian....

    Vey iz mir!

  2. Ponad 36 000 wątków o telefonie Nokia ... , bursta 13/07/04 14:00
    http://www.fkn.pl/forum/list.html?f=18
    Odpowiedź znajdziesz (tak myślę). Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL