Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 04:06
 » Menah 02:47
 » metacom 02:04
 » ziemoone 01:49
 » Wedrowiec 01:28
 » alkatraz 01:19
 » Guli 01:16
 » Bonifacyz 01:03
 » rooter666 00:35
 » bmiluch 00:28
 » Visar 00:22

 Dzisiaj przeczytano
 13921 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

MPEG-2 a DVD , Abacus 14/07/04 07:58
czy jesli zgram na plyte DVD film kodowany w MPEG-2 to takie zwykle DVD pod telewizor odczyta zawartosc i bedzie mozna normalnie ogladac? (slyszalem ze tak ale sie pytam zanim bede wypalac :] )

  1. Tak , Hummer 14/07/04 09:33
    DVD to MPEG2 :)

  2. Tak na wszelki wypadek , krogulec 14/07/04 11:27
    powiem ci tylko, ze musisz to nagrac jako svcd (jak sie zmiesci to mozesz to nawet zrobic na cd) oraz sprawdzic jakie rodzaje plyt DVD obsluguje twoj stacjonarny odtwarzacz.

  3. To zależy o co ci chodzi , djmix 14/07/04 12:49
    Jeśli nagrasz sam "goły" plik, to ci nie odtworzy. Musisz nagrać tak jak podpowiadali koledzy - albo jako (s)vcd albo dvd

    djmix

  4. musisz zachować odpowiednie bitare pliku , Glock19 14/07/04 13:50
    zeby sie nie kaszaniło z niektórymi odtwarzaczami[chyba tj.SP-8000, LP-6000, EP-4000 kb/s]i wygenerować Voby i ngrac polecam do tego Ulead DVD Movie Factory/Creator bardzo dobry przerobi Ci wszytko na odpowiednie standardy i wypalisz polecam ja tego używam jak robie z VHSów DVD[przez kamere cyfrową]

    1. sam bitrate , Carat 14/07/04 21:29
      ma mniejsze znaczenie. Dla DVD masz zakres 0-8000kbps, bardziej liczy się rozdzielczość i standard to 720x576. Oczywiście muszą to być VOBy także trzeba użyć softu do authoringu DVD.

      Można pokusić się o zrobienie płytki SVCD ale na CDR wchodzi ok 35minut materiału, lub VCD - najgorsza jakość ale można wrzucić około godzinki materiału.

      Jak ktoś chce testować to polecam zakup CDRW i/lub DVDRW i po krzyku :)

      1. okroz ze w PALu a co do bitare , Glock19 15/07/04 03:25
        tak jak mówisz nie moze przekrocyc 8000 bo bedzie pipa....

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL