Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 28984 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

czy jest jakis sposob na sprawdzenie przez siec czy drugi komputer jest wlonczy?? , malcolm_x 15/07/04 21:19
odrazu mowie ze ping nie dziala bo na tym drugim komputerze jest wlonczony caly czas Zone Alarm'a. i tu wlasnie moje pytanie czy jest jakis inny sposob na sprawdzenie tego czy ten drugi komputer jest wlonczony??

  1. wystarczy go "pingnąć" , Luke Jadi 15/07/04 21:21
    ...

    ----------------------------------------
    www.lukaszjatczak.pl

    1. kchrrrrrrraaaagghhhhrrr "wlonczony" karrrrggghhhh , muminisko 15/07/04 21:31
      <drżenie rąk i konwulsje>

      Modern Battles Club - the best
      wargames club on the world
      http://www.grzes.czasem.robi.to

      1. kazdemu moze sie zdazyc , malcolm_x 15/07/04 22:02
        j.w.

        1. zapewniam ze takie bledy to nie każdemu ;P , Arlathan 15/07/04 22:28
          123

          -
          I Rock. Fact.

        2. 2 dni nie bylem na boardzie , Venom79 16/07/04 09:21
          dzis wchodze a tu taja niespodzianka - WLONCZY !!!
          rece opadaja
          do szkoly (hmm... wakacje) a nie na boarda - zanim napiszesz to pomysl, skorzystaj ze slownika albo chociaz z Worda MS

          Lewy pas to nie kółko różańcowe.

  2. w takim razie.. , pablos 15/07/04 21:39
    najlepiej uzyc jakiegos porzadnego skanera portow :) takiego ktory wyczai, ze na skanowanej maszynie jest firewall. Proponuje nessusa + odpowiednie pluginy.

    ucz sie i pracuj a garb ci sam
    wyrosnie :)

    1. ew jeszcze tracert.. , pablos 15/07/04 21:40
      to raczej nie jest blokowane, chociaz moge sie mylic - nie uzywam zonealarma

      ucz sie i pracuj a garb ci sam
      wyrosnie :)

      1. Poczytaj o traceroute/tracert , Złomek 16/07/04 12:26
        korzysta z icmp - ping z parametrami....

  3. programik... , john565 15/07/04 22:38
    look@lan , nie wiem czy zadziałaa na zone alarma, ale spróbuj

    f*ck

  4. Tak jest -np. arping (linux), arp -a adres_ip (Windows) , Bart 16/07/04 00:36
    j.w.

  5. thx all , malcolm_x 16/07/04 16:01
    sposob Bart'a okazal sie najlepszy bo jest najszybszy :)

    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL