Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » etranger 08:51
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » cVas 08:37
 » Paweł27 08:33
 » Kenny 08:30
 » Yooras 08:30
 » KHot 08:27
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21
 » Promilus 08:17
 » DJopek 08:11
 » ini1 08:09
 » Syzyf 08:08
 » rooter666 07:57
 » AfiP 07:55
 » Sherif 07:51
 » RoBakk 07:43
 » kombajn4 07:38
 » Kelso1 07:35

 Dzisiaj przeczytano
 29012 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Knajpki we Wroclawiu! , Danny 15/07/04 22:21
Mam prosbe - potrzebuje info (namiary, nazwy) na jakies fajne knajpki (piwne) niedaleko centrum we Wroclawiu. Bede wdzieczny!

  1. Spiż... , NWN 15/07/04 22:32
    rynek, na lewo od ratusza - na rogu. Mają własne piwo pszeniczne zdaje się + do każdego chleb ze smalcem gratis.

    1. Nooooo nie tylko pszeniczne ... , bursta 15/07/04 23:36
      Wykonywałem jakiś czas temu usługę dla Minibrowaru Spiż i skosztowałem różnych piw ale ...... prosto z kadzi piwnicznych. Do dziś wspominam ten smak piw (Mniam, mniam :-P), a najbardziej smakowało mi piwo niefiltrowane (do wyszynku piwo przechodzi przez filtry), jakieś takie ciemne choć nazwy nie pamiętam. Hmmmmmm - ta piana, ten smak (mlask, oblizanie się). Pozdro

      Browarek nalej w pucharek C(_)

      1. Odp. , Danny 15/07/04 23:43
        Potestuje!

  2. Odp. , Danny 15/07/04 22:49
    Dzieki! Skorzystam!

  3. odwiedź , Morgoth 16/07/04 00:07
    www.wroclaw.pogodzinach.pl
    naprawdę przydatna witryna. Stamtąd dowiedziałem się o K7 :)

  4. Wybór masz duży... , Piwomir 16/07/04 12:20
    Z częściej odwiedzanych (kolejność przypadkowa) - "Czemu nie" (Wita Stwosza 3, wejście w bramie), "Altana" (ul. Kotlarska, blisko Kuźniczej), "PRL" (Rynek, na przeciw Pizzy Hut), "Czeski Film" (wejście w bramie przy Kiełbaśniczej, blisko placu Solnego), "Daytona" (Rynek, obok "Świnksa"), "Intro" (knajpka rockowa, plac Solny, wejście w bramie, nie jest łatwo trafić). No i oczywiście "Spiż".

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL