Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » malyy 10:33
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22

 Dzisiaj przeczytano
 33320 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Istnieje jakaś wtyczka ucząca się odsiewać spam do The BAT! ? , Seba78 16/07/04 13:46
ostatnio coraz więcej spamu mi przychodzi. Moje ulubione konto którym posługuję się od paru lat jest coraz mocniej zasypywane spamem (niestety nie wszyscy moi znajomi są rozgarnięci i szastają adresami na lewo i prawo i nie wszyscy mają zabezpieczone kompy) Widzę, że jest taka funkcja w Bat jak "Klasyfikuj do śmieci" i jak kliknę to mnie informuje o braku wtyczek. ktoś pomoże mi????

www.nieruchomosci-gil.pl

  1. BayesIt... , Wozik 16/07/04 13:53
    ...to wszystko czego potrzebujesz.

    Szukaj na www.thebat.pl

    http://wozik.com
    Black Label Society SDMF
    Powered by Core 2 Duo

    1. sory, ale nie rozumiem dziłania tego narzędzia... , Seba78 16/07/04 14:16
      co ono daje? zresztą takie pliki mam już w swoim bat. Dalej program nie potrafi się uczyć filtrować wiadomości!!!!

      www.nieruchomosci-gil.pl

    2. dobra, już coś kumam... ale jeszcze parę pytań , Seba78 16/07/04 14:35
      niby działą... zobaczymy jak będzie w praktyce:) dzięki...
      acha mam wersję jakąś 1.3... czy coś tam specjalnie edytowałeś itd czy tylko dodałeś tą wtyczkę a potem odznaczałeś wiadomości jako dodaj do śmieci?????

      www.nieruchomosci-gil.pl

      1. tylko dodałem... , Wozik 16/07/04 15:19
        ...niektóre przepuszcza i tylko te należy klasyfikować jako śmieci. U mnie wygląda to tak, że do inboxa przedostaje mi się jakieś 5% spamu, natomiast co ciekawe w odsianych mailach nie ma ani jednego, który się tam znaleźć nie powinien.

        Sprawdź czy na pewno Ci się dobrze zainstalowała, może być błąd w pliku nie_pamiętam.ini, który powoduje to, że wszystkie maile są przenoszone do śmieci, nawet te dobre. Jeśli tak nie jest to znaczy, że wszystko gra :)

        http://wozik.com
        Black Label Society SDMF
        Powered by Core 2 Duo

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL