Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Artaa 10:29
 » KHot 10:19
 » cVas 10:17
 » rooter666 09:46
 » JE Jacaw 09:43
 » szczebel 09:40
 » @GUTEK@ 09:37
 » Majster 09:22
 » jablo 09:17
 » Kenny 09:09
 » Hitman 09:07
 » leosh 09:04
 » Syzyf 08:55
 » etranger 08:54
 » GLI 08:44
 » Kraszan 08:40
 » Paweł27 08:33
 » Yooras 08:30
 » Fl@sh 08:22
 » luckyluc 08:21

 Dzisiaj przeczytano
 33149 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z Americas Army [PunkBuster] , alkatraz 16/07/04 16:29
Po roku przerwy śćiągam AAO ver. 2.1 i co chwile wywala mnie PB z serwera. Co się dzieje? Poradźcie coś. PB oczywiście włączony, ale i tak wywala nadal. Pozdrawiam.

  1. zaktualizuj PB , BENY 16/07/04 16:34
    do najnowszej wersji

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

    1. jak mowisz/piszesz , capri 16/07/04 16:36
      albo recznie albo sciagnij pbweb.exe ze strony pb i on sam zaktualizuje do najnowszej wersji

      Quidquid latine dictum sit,
      altum videtur

      1. 123 , KrySZpiN 16/07/04 16:38
        http://www.evenbalance.com/downloads/pbweb.exe

  2. wielkie dzięki , alkatraz 16/07/04 16:42
    ściągam i instaluje. Do zobaczenia przed celonikiem ;-)

  3. wogole pb jest zje.... , w1lko 16/07/04 16:45
    gram w q3 cpma i jak jest serwer z wlaczonym pb to nie moge wejsc na ten serwer z wlaczonym power stripem bo po ok 2 min wiesza mi kompa..... beznadzieja.....
    przed dlugi czas myslalem ze jest to spowodowane bad sectorami na moim dysku ale po wymianie dysku nadal to samo..... a po wylaczeniu PS jak reka odjal.... ale odswierzanie nie to... :/

    1. erm , LuZnY 16/07/04 17:01
      r_displayrefresh XX - gdzie XX to twoje wymarzone odswierzanie :P

      cs is halflife - q3 is lifestyle

      1. ta jasne , w1lko 16/07/04 18:51
        to niestety nie pomaga...... znam ta komende
        power strip pozwala mi ustawic wyzsze odswierzanie niz to ktore widnieje w zakladce monitor (wyzylowane ;-) )

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL