Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » DJopek 13:36
 » Visar 13:35
 » rooter666 13:33
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » cVas 13:12
 » Hitman 13:01
 » KHot 12:58
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Menah 12:23
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Artaa 12:15
 » Bonifacyz 12:09
 » Liu CAs 12:00
 » Ramol 11:51
 » metacom 11:32
 » Guli 11:27
 » PeKa 11:21

 Dzisiaj przeczytano
 42240 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Moje pytanie odnosi sie do takiego stanu rzeczy: , GERCIK 18/07/04 10:52
Pewnego dnia gram sobie bodajze w D2 (ale to jest nie istotne) i bylo wszystko OK!Nagle musialo byc jakies przepiecie pradu bo w pokoju telewizor wysiadl a u mnie komp sie wylaczyl!No i w pewnym momencie myslalem ze listwa przepieciowa sie zjarala ale nie.Listwa dzialala, monitor dzialal, glosniki dzalaly ale komp wogole nie chcial sie odpalic!Tal jakby wogole pradu nie bylo a przeciez byl bo monitor i glosniki dzialaly!Z poczatku myslalem ze poszedl zasilacz!I tak kompa zostawilem na kilka dni bo nie mialem czasu sie nim zajac akurat i po bodajze 4 dniach z ciekawosci wlaczylem kompa!No i kurde dziala!I co chodzi???Cos sie wyladowalo a teraz sie znow samoistnie zaladowalo???Z góry dziekuje za odpowiedz!:))
Pozdrowionka.

GERCIK

  1. bezpieczniki automatyczne , myszon 18/07/04 10:57
    i różne takie zabezpieczenia w zasilaczu

  2. pewnie Myszon dobrze mówi... , Chrisu 18/07/04 13:49
    ale miałem też ciekawy przypadek ze starym Codegenem 250W. Był słaby ale napięcia trzymał świetnie. No więc kumplowi padł zasilacz - miał resety - nawet winda się nie ładowala. No i pożyczyłem mu swój - a że na dwozre było -20 a on od razu go podłączył więc zasilacz padł :(. Zaśmierdzialo i już się nie właczył. Po 2 - 3 miesiacach podłaczyłem go i... DZIAŁA - dalej stabilne napięcia itd...

    /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    1. Bo pewnie się gdzieś , sebtar 18/07/04 14:34
      para wodna skropliła jak wnieśliście go do pokoju i zrobiło się krótkotrwałe spięcie na płytce. A potem się wysuszył i jest dobrze...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

      1. ale ja go próbowałem ze 3 x odpalić (tak co kilka dni) , Chrisu 18/07/04 15:19
        i nie ruszył :(. Dopiero później tak ostatkiem sił podłaczyłem i ruszył :D

        /// GG# 1 110 10 10 11 100 10 \\\

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL