Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 45896 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ktory WINDOWS ? , atay 18/07/04 21:52
linux jako alternatywa - tak, ale tym razem chodzi o wybór najlepszego systemu operacyjnego z serii windows. Najlepszy znaczy najmniej mulący, najmniej konfliktowy, na sprzęt D900, 256 RAM, R9000. Słyszałem, że ten nowy Windows 2003 server jest dobry, czy to prawda ? czy jest najlepszy ?
do tej pory używałem XP, ale zaczął mi mulić i chcę zmienić.

_- Atay -_

  1. eee , Kenny 18/07/04 21:54
    w2k

    .:Pozdrowienia:.

  2. 2000/XP , Master/Pentium 18/07/04 22:05
    2003 jest serwerowy i do domowego sprzętu wsparcie jest cokolwiek kulawe.

    Nie ma tego złego , co by się w gorsze
    obrócić nie mogło - jak nie wierzysz
    włącz komputer :-)

  3. hmm , Czarek 18/07/04 22:51
    kazdy Windows (NT-ki oczywiscie tez) to jakims czasie zaczyna mulic - to taki ich "feature" ;-)

    poniewaz masz tylko "cwiartke" RAM-u, to polecam W2K Pro - tylko skonfiguruj go dobrze (uslugi etc) - oczywiscie po jakims czasie tez zacznie sie zamulac - wtedy reinstalka/przywrocenie obrazu etc

  4. Zainstalowałem niedawno 2003 server i ... , bursta 18/07/04 23:25
    miałem trochę problemów ze sterownikami ale warto było. Kompik śmiga jak malina, lepiej niż na XP. Konfiguracja:
    A1700, 512 MB, GF FX , 5200, Samsung 60 GB, KT3 Ultra. Szczególnie net śmiga dobrze a i gierki wszystkie śmigają aż miło. Pozdro

    Browarek nalej w pucharek C(_)

  5. [;..;] , GesTee 19/07/04 10:00
    98+sp1+Update

    :)

    1. [;..;] , GesTee 19/07/04 10:55
      ten sp1 to unoficjal ale dział tez na pl

      :)

  6. ja bym polecał , JasioWP 19/07/04 10:20
    XP+SP1+WindowsUpdate lub 98+WindowsUpdate

  7. Jeśli masz dużo sprzętu , PKort 19/07/04 10:59
    perferyjnego to polecam WinXP, jeśli nie - to Win2K3. Tylko trzeba je troszkę odchudzić.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL