Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46321 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Import danych do Outlook'a - pytanko , KAMIL13 19/07/04 11:31
Mam plik z wiadomościami [*.dbx]
Jak zaimportować wiadomości do outlook'a.

Dzięki za pomoc.

  1. a możesz sobie np. skopiować ten plik do katalogu baz outlooka , Jaceqp 19/07/04 11:43
    czyli np. u mnie jest on w C:\document and settings\jaceqp\dane aplikacji\identities\{a-tu-jakies-smieszne-krzaczki} :D:D:D

    Jeśli masz już jakieś maile w outlooku np. w.skrzynce odbiorczej i taką właśnie skrzynkę chcesz dograć to lepiej zmienić kopiowanemu plikowi nazwę np na "skrzynka-1.dbx" - i dopiero go skopiować. Maile z tej bazy po odpaleniu outlooka będą w katalogu "skrzynka-1".

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. aha... podczas kopiowania plików outlook powinien być WYŁĄCZONY , Jaceqp 19/07/04 11:44
      123...

      pozdr.
      Jaceqp

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

      1. niestety , KAMIL13 19/07/04 11:54
        ale outlook i tak nie widzi tych wiadomości.
        Może inny pomysł.

        1. jeśli ten pomysł nie działa to możesz jeszcze... , Jaceqp 19/07/04 12:01
          ... zanim cokolwiek skopiujesz utwórz w outlooku katalog np. o nazwie "skrzynka-1", potem zrestartuj outlooka i zamknij go. Dopiero teraz otwierasz katalog baz outlooka i podmieniasz tamten nowo utworzony plik "skrzynka-1" plikiem, który chcesz zaimportować.

          Potem powinien już być widoczny...

          Jeśli natomiast tamten plik pochodzi z innej wersji outlooka to pewnie pozostaje tylko import wiadomości (opisałem poniżej)...

          R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  2. ewentualnie z outlooka wybierasz opcje: , Jaceqp 19/07/04 11:56
    1) plik->importuj->wiadomości
    2) wybierasz wersje programu
    3) importuj pocztę z kataloguu...
    4) wskazujesz katalog z plikiem dbx
    5) wybierasz odpowiedni element

    i to wszystko

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  3. Udało się:) , KAMIL13 19/07/04 11:57
    Sposób inny, ale skuteczny.
    Dzięki za pomoc.

    1. jak inny to podaj :) , d-a-x 19/07/04 12:02
      dla potomnych :) hehe

      Montuję bomby, jeżeli zobaczysz, że
      uciekam goń mnie!

      1. to chyba było do mnie... , Jaceqp 19/07/04 12:05
        ... bo opisałem tu dwa sposoby - jak widać drugi zadziałał ;]

        R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    2. inny jak inny - w sumie to podstawowy sposób ;] , Jaceqp 19/07/04 12:03
      ... po prostu najpierw opisałem sposób mniej popularny ;]

      R7-3700x/32GB/R6800 16GB

  4. Już podaję , KAMIL13 19/07/04 12:10
    Ani import, ani kopiowanie nie zadziałało:(

    Ja skopiowałem do folderu Outlook'a ten nieszczęsny [*.dbx].
    Wyrzuciłem [Skrzynka nadawcza.dbx]. Nazwę [*.dbx] zamieniłem na [Skrzynka nadawcza.dbx] i wszystkie wiadomości były w nadawczej. Hurra.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL