Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » KHot 14:59
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » Liu CAs 14:55
 » cVas 14:52
 » Artaa 14:46
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54
 » ripek 13:38
 » rainy 13:37
 » Visar 13:35
 » burz 13:25
 » alkatraz 13:12
 » Hitman 13:01
 » emigrus 12:50
 » zibi13 12:47
 » Chrisu 12:22
 » ulan 12:16
 » Bonifacyz 12:09

 Dzisiaj przeczytano
 46331 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

1 instalka na 2 różnych kompach , Zajkos 19/07/04 11:35
Da sie tak zrobić, żeby korzystac z 1 instalki windy (Xp albo 2000) na 2 różnych kompach:
A1700 ,SoltekDRV4 na via kt266a, GF3
P2 300, Płyta na LX, Matrox G400
jak normalnie podłączam to na kompie na którym nie był instalowany stystem mam BSOD przy starcie systemu (prawdopodobnie niekompatybilność sterownikow kontrolerow dysku).

  1. Nie ma szans- ja zmieniłem kiedyś tylko procek i system sie wywalił przy starcie , trol 19/07/04 11:38
    123

    1. Ciekawe , Złomek 19/07/04 12:39
      Ja zmieniałem: 2x płytę i procek, kartę graf, k. siec. i nie krzyczał(tyle co o sterowniki - to normalne) Z mojego starego kompa w pewnym momencie pozostały tylko dyski. Potem reinstal bo "troszkę" pogrzebałem w rejestrze i reanimacja nic nie dała....

  2. w tym wypadku nie ma szans , perek 19/07/04 12:33
    gdyby to były płyty główne na takim samym chipsecie albo chociaż podobnym to może, chociaż z Xp to ciężko , ci innego z 98, miałem kiedys 98 i uruchamiana była nawet nakilku kompach od p166 do athlona 2000Xp, ale w końcu sie i tak wywaliła ;))))

    Powered by Intel 286 ;-)

  3. da radę , mirkrup 19/07/04 13:59
    ale wyłącznie na Win ME.

  4. Powinno się dać. , PKort 19/07/04 15:16
    Tworzysz profil sprzętu zgodny z pierwszym systemem, potem przełączasz na drugi, zmieniasz sterowniki i powinno być OK

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL