Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » GULIwer 16:29
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01

 Dzisiaj przeczytano
 50241 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Szybkość połączenia internetowego-czy reklamować? , piotrekcie 19/07/04 11:45
Zauważyłem ostatnio, ze strasznie zwolnił mi internet. Strony dawniej się ładowały błyskawicznie, teraz idzie to o wiele wolniej. Niektóre strony muszę kilkakrotnie odświeżać, by się załadowały. Jako, ze jest to Windows 98 nie mam na pasku zadań standardowej w przypadku Windowsa XP ikonki mierzącej mi szybkość połączenia. Provider internetowy podłączył mi internet siecią kablową o maksymalnej szybkości 100 MB/s choć dzielony na kilku użytkowników, gdyż znajduje się w pomieszczeniu mieszczącym kilka biur. Pomimo tego, ze jest on dzielony, był szybki. Ale do czasu. Kolesie coś tam przepinali i wtedy po tych zmianach znacznie zwolnił. ściągnąłem sobie programik mierzący szybkość połączenia o nazwie Onlineeye Pro. Nie mierzy on bezpośrednio szybkości transferu, ale prędkość ściąganych i wysyłanyxch danych pobieranych ze stron internetowych. Średnia szybkość ściąganych danych to jest 1,4 kb/s, a wysyłanych 3,5 kb/s. Moim skromnym zdaniem to jest kpina. Podejrzane jest że automatycznie mi wykrywa modem 28,8 kb/s ale nie jest to dziwne, bo przy takich transferach.
Mierzyłem jeszcze szybkość połączenia na stronie internetowej, nie pamiętam adresu. Wynosi ona 27 kb/s i też jest bardzo kiepska. wydaje mi się, ze to wszystko co napisałem uprawnia mnie do złożenia reklamacji u dostarczyciela tego internetu. Co mnie obchodzi co oni grzebią przy internecie, ja placę by mieć internet o określonej szybkości i żądam, by ten warunek został spełniony.
A wy co o tym myślicie?
  1. jeśli , Carmamir 19/07/04 11:50
    provider nie gwarantuje prędkości to nie masz żadnego prawa do reklamacji

    No to się wkopałem...

  2. czytaj umowe , Kubu$ 19/07/04 15:05
    ...

  3. jesli , Nicholai 19/07/04 17:14
    taki stan rzeczy sie bedzie utrzymywal (nie podales jakie masz lacze) to mozna sie pofatygowac z jakas skarga. w najgorszym wypadku mozesz zrezygnowac z providera

    Kursy tańca www.estilostudio.pl

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL