Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50153 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Instalacja Far Cry - krytyczne zakończenie pracy Kerio 2.1.5 i dziwne okienko w DOSie :/ , trol 19/07/04 17:22
Instaluje sobie Far CRY pasek dochodzi do 100% a tu nagle w tray-u pojawia sie żółte okienko ( winXP) o krytycznym zakończeniu operacji kerio i wywala sie okno dosu które cos tam sobie robi a wyglada tak :
-----------------------------------------------------------------------------
UHARC 0.4 ----- high compression multimedia archiver ----- BETA version
Copyright (c) 1997-2001 by Uwe Herklotz All rights reserved 28 Dec 2001
>>>> **** FOR TESTING AND EVALUATION ONLY **** NOT FOR COMMERCIAL USE **** <<<<

Processing archive "data1.uha" (created: 16-Mar-2004, 06:18).
Using 17.7 MB for decompression and 1.0 MB for file buffers.

Extracting 18359 files (1096654464 bytes)
-------------------------------------------------------------------------------
Extracting ...door\machinery\ScanMachine\ScanMachine_body.cgf Total: 10%
-----------------------------------------------------------------------------
Mam nadzieje że to nie ma nic związanego ze słynnym pathem 1.2 :/ Kufa co to jest ? Nie zebym sr..ł po gaciach ale takiej akcji nie widziałem.

  1. no przeciez jest napisane , Venom79 19/07/04 18:25
    trwa rozpakowywanie plikow
    uzywasz pirata i jeszcze takie glupie pytania...

    na drugi raz sciagnij sobie obraz plyty a nie wersje spakowane - nie bedziesz tracil na jakosci, instalacja szybciej przebiegnie i nie bedziesz zadawal pytan tego rodzaju

    Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    1. to były obrazy płyt i dlatego sie pytam - pozatym napisałem ze to sie stało gdy , trol 19/07/04 18:40
      instalacja była juz ukonczona w 100%

      1. ok. , Venom79 19/07/04 18:56
        w kazdym razie paker UHARC uzywany jest w dystrybucjach tzw. RIP-ach badz tez innych przerabianych tak, zeby wersje instalacyjne zajmowaly mniej miejsca

        jezeli ta wersja ci nie zadziala, to sciagnij jakas inna - tylko nie RIPa

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        1. ok. Naszczeście działa bez problemów - troche sie tylko zdziwiłem widząc , trol 20/07/04 15:24
          taka rozpakowująca sie ścieszke "ScanMachine\ScanMachine_body.cgf" myslałem ze mi coś kompa skanuje :P

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL