Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » piszczyk 16:23
 » wrrr 16:21
 » KHot 16:11
 » Fl@sh 16:00
 » abes99 16:00
 » Artaa 15:53
 » acd 15:52
 » cVas 15:42
 » Liu CAs 15:38
 » hokr 15:26
 » RoBakk 15:23
 » soyo 15:22
 » DYD 15:21
 » Rav-X 15:09
 » Katoda Lt 15:05
 » McMi21 14:59
 » Star Ride 14:57
 » rooter666 14:39
 » Menah 14:01
 » DJopek 13:54

 Dzisiaj przeczytano
 50130 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jakis blad podczas zamykania w XP..dlaczego?? , masza 20/07/04 14:16
Zauwazylem od ostatniego czasu (nawet reinstalka systemu na czysto nie pomaga) ze podczas zamykania systemu (gdy jest ekran zapisywania ustawien) Wyskakuje jakis na chwile przed wylaczeniem kompa błąd..i system sie zamyka.

w podgladzie zdarzen znalazlem cos takeigo, co to moze byc???

Zaczelo sie tak dziac po wymianie karty na ATI. Na geforce tego nie mialem nigdy... co to za ostrzezenie?? jak sie tego pozbyć??

Typ zdarzenia: Ostrzeżenie
Źródło zdarzenia: Userenv
Kategoria zdarzenia: Brak
Identyfikator zdarzenia: 1517
Data: 2004-07-20
Godzina: 01:20:42
Użytkownik: ZARZĄDZANIE NT\\SYSTEM
Komputer: Opis:
System Windows zapisał rejestr użytkownika
\\Masza, kiedy aplikacja lub usługa nadal użytkowała rejestr podczas wylogowania. Pamięć używana przez rejestr użytkownika nie została zwolniona. Rejestr zostanie zwolniony, kiedy nie będzie używany.

Najczęstszą tego przyczyną są usługi uruchamiane z konta użytkownika. Próbuj skonfigurować te usługi, aby były uruchamiane z konta LocalService lub NetworkService.

Aby znaleźć więcej informacji, zobacz http://go.microsoft.com/fwlink/events.asp w Centrum pomocy i obsługi technicznej.

Pozdrowionka !!!

  1. a moze... , durzy 20/07/04 15:35
    masz w biosie wlaczone fast writes albo cos w tym stylu?
    wejdz sobie na stronke http://www.omegadrivers.net/ati/mb_bios.php i sprawdz ustawienia.
    pozdrawiam

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL