Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » rulezDC 19:45
 » myszon 19:33
 » Tomasz 19:21
 » Markizy 19:19
 » Wedelek 19:19
 » GLI 19:16
 » Flo 19:16
 » Sherif 19:14
 » ligand17 19:14
 » Liu CAs 19:13
 » Dexter 19:11
 » leon 19:10
 » bajbusek 19:09
 » marek_m 18:56
 » rainy 18:50
 » burz 18:49
 » XepeR 18:48
 » Syzyf 18:48
 » Logan 18:42
 » @GUTEK@ 18:40

 Dzisiaj przeczytano
 36880 postów,
 wczoraj 25433

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2025
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

HP - laptopy , ectorn 20/07/04 19:27
hej! Chcialem zapytac o wasze zdanie na temat laptopow tej firmy, konkretne doswiadczenia? Stosunek jakosci do ceny i w ogole czy jest sens zwracac na nie uwage...szczegolnie interesuje mnie HP Pavilion Notebook ZE4805US. Z gory dziekuje za wszelkie uwagi.
  1. Mam w robocie HP Omnibooka XE3L czy jakoś , sebtar 20/07/04 21:36
    tak. Powiem tyle - sprzęt jest całkiem solidny - najlepiej świadczy o tym to że po minięciu gwarancji (3 lata) się nie zepsuł jak to zrobiły na przykład dwie Toshiby (płyta gł.) czy Aristo (cały się spalił). A HP dalej działa. Zdechła jedynie bateria, co jest standardem w notebookach. Był użytkowany w różnych bardzo niesprzyjających czasem warunkach jak upał ~40 stopni, kurz i brud, lamerzy, wstrząsy, itp. Co do ceny - był bardzo drogi , ale prawie 4 lata temu każdy notebook z dużą aktywną matrycą, akceleratorem 3D i DVD był bardzo drogi. Ale nie ja płaciłem ;-) a komp działa do dzisiaj.

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

  2. kumpel jakis czas temu (2-4 lata?) , Wedrowiec 20/07/04 23:46
    zakupil hp'ka, dokupil dodatkowa gwarancje jakas.szczegolow nie znam wiec prosze nie bluzgac.
    chodzi mi tylko o to - cos tam mu sie zwalilo, bylo juz po gwarancji podstawowej ale rozszerzona byla. dostal w 50% nowego - wymiana wyswietlacza, baterii, DVD combo - na nowki. no i jakies tam drobniejsze pierdoly.
    to rozumiem.

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

  3. sprzet jest solidny , Mackie Messer 21/07/04 00:55
    ale HP ma B E Z N A D Z I E J N Y serwis w polsce. Mozna sie pochlastac. Zadko sprzet wrac ten sam do wlasciciela. W tej kwesti polecam Acera i Della. Pozdro

    "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
    F. Nietzsche

    1. nie pier..l głupot , mirkrup 21/07/04 11:26
      że miałeś problemy z drukarką, która kosztuje taniej niż tusze w niej użyte, to o niczym nie świadczy. Zbytnio generalizujesz.

      1. lol , Mackie Messer 21/07/04 12:28
        nie wypowiadaj sie w ten sposob zdesperowany czlowieku. Jakbys widzial tych wscieklych klientow toczacych piane z pyska i proszacych nas o jakies wsparcie to bys innaczej patrzyl na ta kwestie. Wlosy sobie ludzie wyrywali zastanawiajac soe kiedy ich IPAQ albo nx5000 wroci z serwisu. Wiec nie pierdol glupot.

        "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
        F. Nietzsche

        1. trzeba , mirkrup 21/07/04 15:14
          było wykupić SupportPack'a a nie indyczyć się - miałbyś naprawę lub wymianę NEXT BUSINESS DAY - czyli w następnym dniu roboczym!

          1. mi to mowisz? , Mackie Messer 21/07/04 17:34
            ja nie kupuje sprzetu o hpka

            "Predzej sam siebie zgasze, niz sie wypale"
            F. Nietzsche

  4. Ja mam Pavillion ze4230 , PKort 21/07/04 11:41
    może nie jestto demon szybkości, ale swoje zadania spełnia świetnie - dobrze się sprawuje już prawie rok. Żadnych problemów, odpukać z nim nie miałem. Solidna maszyna.

    Heavy Metal or no metal at all
    whimps and posers - Leave the Hall !!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL