Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » cVas 19:27
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » dugi 19:04
 » GLI 18:49
 » ngP 18:48
 » PeKa 18:35
 » rooter666 18:26
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21
 » Hitman 18:20
 » Rafael_3D 18:11
 » acd 18:11
 » hokr 17:42
 » malyy 17:39
 » DYD 17:36
 » wrrr 17:34
 » DJopek 17:28

 Dzisiaj przeczytano
 59373 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komunikat o żle zainstalowanym programie... POMOCY! , steve 21/07/04 02:02
Witam.
Podczas instalacji skanera padł mi napęd CD-ROM i instalacja nie została zakończona. Przy następnym uruchomieniy pokazał się komunikat:

Action Manager

Program has not been installed successfully and unable to find the necessary registries.

I można było tylko wybrać OK.
Odinstalowałem skaner i zainstalowałem ponownie - tym razem bez problemów. W/w komunikat już się nie pojawia, ale... tylko na koncie na którym odbyła się poprawiona instalacja, czyli na koncie administratora. Natomiast po zalogowaniu sie do konta zwykłego użytkownika ten nieszczęsny komunikat nadal się pojawia.
Jak to naprawić? System to XP prof.

Pozdrawiam.

"...Mówić można z każdym,
rozmawiać - mało z kim..."

  1. zainstalowac , Okota 21/07/04 09:58
    jeszcze raz na innym koncie albo wybrac instalacje (jesli jest taka opcja) na wszystkie konta albo nadac 2 kont(u?) :P prawa administratora na czas instalacji

    Dyslektyka błąd nie pyka...
    RTS wszechczasów:
    Supreme Commander

    1. Może pomoże, ale... , steve 21/07/04 10:08
      usunięcie konta i założenie nowego nic nie daje - komunikat pojawia się znowu. Czyli za każdym razem gdy będę zakładał (przypuśćmy) nowe konto to będę musiał instalować w nim ten nieszczęsny skaner??

      "...Mówić można z każdym,
      rozmawiać - mało z kim..."

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL