Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » cVas 21:07
 » P@blo 20:56
 » Venom79 20:48
 » rooter666 20:41
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18
 » Wolf 20:03
 » MARtiuS 20:02
 » dugi 19:59
 » ngP 19:55
 » luzak2363 19:40
 » Menah 19:30
 » emigrus 19:28
 » zibi13 19:14
 » Zibi 19:11
 » GLI 18:49
 » PeKa 18:35
 » KHot 18:22
 » Sherif 18:21

 Dzisiaj przeczytano
 62900 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Epox8RDA+ / SPDIF / Samsung HT-DB120 , 247 21/07/04 21:53
Czy ktoś próbował podłączyć kartę SPDIF z Epoksem 8RDA+ (SS) oraz kinem domowym (np. SAMSUNG HT-DB120). Mam zestaw Creative P580 i chce sobie dokupić w/w kino oraz kartę, wszystko podłączyć przewodzikiem optycznym. Czy ma to sens, może ktoś próbował czegoś takiego, obecnie filmy z dźwiękiem ac3 chodzą Ok, czy i na takim zestawie, chodzi o kino tez będzie ok? może takie kina domowe ingerują jakoś w dzwięk.
Z góry dzięki za wszelkie odpowiedzi.

lnk.
-karta:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=28459918
- kino:
http://www.samsung.com/...atersystems/ht_db120.asp
- epox:
http://www.epox.nl/...ucts/motherboard/8rda%2B.htm

  1. ja łączę z e wzmacniaczem i jest ok , ili@s 21/07/04 22:26
    nie wiem jak takie kina domowe ale u siebie wyprowadziłem na śledziu optyka i chula ze wzmacniaczem kina domowego na 6 gł.
    Płyta 8rda+, śledz z opt. z jakiegoś gigabyta, wzmacniacz panasonic HE-90

    1. ... , 247 21/07/04 22:35
      ponoć jak puscisz dzwiek cyfrowo to SS pokazuje co potrafi, zauwazyles jakas poprawe ?

      1. poprawę??? , ili@s 22/07/04 13:04
        co prawda mi słoń na ucho nadepnął ale po porównaniu SS z Audigy wywaliłem Audigy :). Dla mnie jest super i nie ma co sie poprawiać. Nie mam co prawda jakiegoś sprzętu HIend ale jakieś mosfety i w miarę porządne głośniki są.
        Czy oglądam DIVX-a z kompa czy z DVD stacjonarnego (wyjątek to filmy z dts gdzie dziwek zabija) - dzwięk taki sam - znaczy super :)

        1. ... , 247 22/07/04 15:20
          thx za pomoc, na p580 to tak sobi chodzi, nie mozna dac glosno bo sw brzeczy, no ale kosztowaly tyle ze mozna to wybaczyc :)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL