Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:39
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65501 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] Jaki bardzo tani zestaw głośników 4.1 (5.1) i ile wezmę za swoje obecne? , Coyote 22/07/04 15:03
Witam Wszechwiedzący Boardzie!

Pytanie - a jak! :) Chcę sobie kupić jakiś nowy zestawik głośników. Ten, który teraz mam w zupełności by mi wystarczył (4 kolumny SS MF 315 Sony (150W znamionowej) i Woofer Sony 40W) i bardzo dobrze mi służy (wiem, że to nie audiofilski sprzęt, ale słucham mp3 i w miarę daje radę) , gdyby nie to, że chcę go zmienić na coś mniejszego. Wiecie - kolumny mają prawie po 1m wysokości, a to wszystko przewozić ciągle z domu, do akademika, mieszkania itd. to katorga - nawet samochodem. Dlatego pomyślałem, że może udałobymi się za niewielką dopłatą (tak max 200-300 złotych) do ceny, za którą mógłbym sprzedać te kolumny (parka podłogowych kosztowała po 699 zeta a sub nie pamiętam). Ponieważ wszystko spoko gra to myślę, że mógłbym wszystkiego pozbyć się za mniej więcej...800 zeta? Jak myślicie? I co mógłbym kupić w zamian? To nie musi być niewiadomo jaki sprzęt tylko po prostu mniejszy. Nawet też nie musi od razu być sub. Wystarczą cztery kolumienki. Niekoniecznie takie małe jak 'pascale'.

Coś pomyślcie i napiszcie jeśli coś przyjdzie Wam do głowy. Jaki model, gdzie, za ile. No i oczywiście ile mógłbym wziąć za to, co mam teraz. Z góry dzięki!

Pzdr ;)

Do J23: Buziaki dla Ciebie, Misiu! :*

>>GG 1650565<<

        
    All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL