Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » elliot_pl 22:36
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » cVas 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05
 » Brauni 22:00
 » ToM78 21:56
 » maddog 21:56
 » szczebel 21:52
 » Zibi 21:49
 » P@blo 21:49
 » McMi21 21:33
 » Dexter 21:15
 » Venom79 20:48
 » Kenny 20:39
 » Robek 20:31
 » mnih 20:18

 Dzisiaj przeczytano
 65441 postów,
 wczoraj 62820

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[OT] 5-pinowe stare wejscie do wzmacniaczy unitry - jak zrobic? , Nazgul 22/07/04 15:38
Mam stare radio unitry ze wzmacniaczem 2x15 W. ma mozliwosc podlaczenie zewnetrznego zrodla dzwieku. Wiec chce to sobie podlaczy jako dodatkowe 2 glosniki do kompa. i Tu tkwi problem bowiem to gniazdo o ile sie nie myle to 5 pinowe okragle wejscie, wtyczka to niego jest taka sama tylko ze oczywiscie meska. i jak takie cos polaczyc z komputerowym mini jackiem. co gdzie i jak zrobic? moze jakis schemacik? Kurde nie wiem jak szukac bo nawet nie wiem jak to sie nazywa. prosze o pomoc. pozdrawiam

people can fly, anything
can happen...
..Sunrise..

  1. poszukaj na stronie porad elektronicznych. , fiskomp 22/07/04 15:46
    www.elektroda.pl

    pozdrawiam,

    1. proszę bardzo 5 sekund szukania :) , fiskomp 22/07/04 15:49
      http://www.elektroda.net/pomoce/zlaczavideo.html

      pozdrawiam,

      Ps. schemat jest troszkę niżej.

  2. sa przejsciowki , BENY 22/07/04 15:47
    a jak chcesz sie sam pobawic, to mam gdzies w domq rozpiske co na ktorym pinie jest.

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  3. Rozkrec wzmacniacz, tam sa podłaczone 3 lub 4 przewody , Emios 22/07/04 16:20
    Jeden to jest masa, spradz miernicznikem ( bardzo mozliwe ze jeden rozchodzi sie na 2 piny wtedy to bedzie na pewno masa ) pozostałe 2 to sygnałowe. W razie jakichkolwiek watpliwosci wal na GG

  4. Przejsciówka... , Argi 22/07/04 19:40
    ..całe 3,50 PLN :)))) Jestem sczęśliwym użytkownikiem. (mały wzmacniacz Diory, silver).

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL