Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » metacom 00:07
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 264 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Tanie, sprawdzone noclegi na Słowacji! , Danny 22/07/04 22:38
Pilnie poszukuję namiarów na noclegi na Słowacji - okolice Popradu, Słowacki Raj, itp. Coś przyzwoitego ale i niedrogiego. Wyjeżdzam za ... parę godzin. Gdyby ktoś coś miał - będę wdzięczny!

  1. nie mam kontaktu , Kubu$ 22/07/04 22:54
    ale sadze ze bedzie bez problemu
    w zeszlym rokuznalazlem niezle noclegi za niecale 20 zeta a jechalismy w ciemno
    ps jedziesz pociagiem czy samochodem?

    1. Odp. , Danny 22/07/04 23:21
      Autem na szczęście! Byłem wiele razy na Słowacji ale tych rejonów nie znam za dobrze - szczególnie od stroony noclegów :)

  2. pusc maila do mnie, to ci podesle nr tel. , xmac 22/07/04 23:03
    w Nova Lesna

    dual&mobile power
    XMAC

    1. Odp. , Danny 22/07/04 23:55
      Dzięki - wypróbuję!

    2. tez mam w NOvej LEsnej , blimek 23/07/04 07:11
      moze spalismy u tej samej rodziny :) U kogo spałes

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

      1. hehe, ja tez , dawidy 23/07/04 10:02
        ja spalem tam u holubow, taka wielka kobieta, Dana Holubowa sie nazywala czy jakos tak, bardzo przyjemnie bylo, juz kilka razy u nich bylem :)

        102594

      2. jak bylem ostatnio, to spalem gdzie indziej... , xmac 23/07/04 10:38
        a dokladniej, to u cyganow, ale nie mam do nich namiaru. tez bylo spox. ten namiar natomiast dostalem od znajomych, bo mialem w tym roku jechac, ale ostatecznie wyladowalem w turcji ;_)

        dual&mobile power
        XMAC

  3. kurde jestes jeszcze ? , blimek 23/07/04 07:10
    3 tygodnie temu z tamtąd wróciłem i mam zajebisty nocleg za 20 zł jak jetes to pisz na gg
    2848145

    twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    1. ja też u cyganów , blimek 23/07/04 11:08
      gości usie nazywał Milan Gazi super było

      twojepc - forum światopoglądowych ekspertów

    2. Odp. , Danny 26/07/04 21:03
      Odp. Jestem - wróciłem - dzięki za chęć pomocy! Byłem noclegi w centrum Popradu - Ubytownia Stadion :) 250sk - rewelacja to to nie jest ale spoko! Szczególnie jak jedzie się wiekszą ekipą!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL