Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Bonifacyz 23:53
 » JE Jacaw 23:47
 » metacom 23:46
 » piszczyk 23:43
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » cVas 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41
 » acd 22:33
 » @GUTEK@ 22:22
 » rooter666 22:13
 » ini1 22:10
 » Irix 22:05
 » Markizy 22:05

 Dzisiaj przeczytano
 123 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Co w systemie blokuje dostep do ftp ? , misia 23/07/04 00:29
Witajcie.
Prosze Was o pomoc poniewaz pomysly mi sie juz skonczyly i nie wiem doprawdy co robic :(

Sprawa wyglada w ten sposob, ze nie moge polaczyc sie z kilkoma serverami ftp z mojego stacjonarnego komputera.
Polaczenie to neostrada. Pingi do adresow dochodza bez problemu. Inni nie maja zadnych trudnosci z tym, zeby na te same ftp sie dostac. Nawet moj laptop podlaczony jako drui komputer do tej samej neostrady przed chwila nie mial oporow przed polaczeniem sie. W chwili obecnej rowniez i na nim poalczenie nie udaje sie.
Jest to m.in. server szkolny i dysponuje oczywiscie wszystkimi danymi potrzebnymi do zalogowania.
Wynik proby laczenia w FlashFXP:

Connecting to oceanic.wsisiz.edu.pl
Connection failed (Connection refused)

Dodam, ze inne osoby, ktore prosilam o testy laczyly sie na moje dane.

Total Commander podczas jednej z prob polaczenia sie podal inny niz zazwyczaj komunikat - "Illegal port 500" czy 501 (nie mam jak sprawdzic, bo teraz pokazuje sie tylko "wywolanie polaczenia nie powiodlo sie").

System sprawdzony NODem 32 bazy z dzisiaj z godziny 19.

p.s. logowanie telnet przechodzi gladko...

I can almost see the people's
memories dancing through the
lights, a bonfire of dreams...

  1. A sproboj zalogoweac sie jako Active. , Yorg 23/07/04 00:49
    ...

    GG: 1706185
    lub komórka :)

    1. niestety... , misia 23/07/04 00:50
      ...bylo probowane

      I can almost see the people's
      memories dancing through the
      lights, a bonfire of dreams...

  2. moze cos z firewallem nie tak.... , KwiateK 23/07/04 00:58
    123

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

    1. hmmmm... , misia 23/07/04 01:01
      nie mam firewalla

      I can almost see the people's
      memories dancing through the
      lights, a bonfire of dreams...

  3. hmm , Czarek 23/07/04 20:07
    a jaki OS?

  4. spróbuj , Cartman 23/07/04 20:55
    w Total Commanderze włączyć tryb pasywny (jak w przeglądarce WWW).

    SWEEET !

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL