Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7064 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Czy Odtwarzacz Kiss Dp1000 to dobry wybor... , McMike 24/07/04 10:50
...od dluzszej chwili chcialem zakupic jakies tanie stacjonarne dvd, ale ostatnio polecialy w dol ceny odtwarzaczy Kiss i np najprostszy model DP1000 mozna kupic za niecale 700 zeta. Czy ktos uzytkuje taki model i moglby podzielic sie swoja opinia - bylbym dzwieczny :).

If at first the device fails to work...
Find a larger hammer!

  1. BTW czy moglby ktos zeskanowac i gdzies umiescic... , McMike 24/07/04 10:53
    artykul o stacjonarnych odtwarzaczach divx z ostatniego Entera 8/2004.

    If at first the device fails to work...
    Find a larger hammer!

  2. hehe, wlasnie chcialem zadac takie samo pytanie , chris_gd 24/07/04 11:27
    tez sie zastanawiam na zakupem w/w odtwarzacza i zastanawiam sie czy warto bo poprzednie modele dp450 mialy problemy z "ogonkami" w polskich napisach, ciekaw jestem czy zostalo to poprawione

    Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
    RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

    1. Nie wiem jak ty ale ja zastanawiam sie jeszcze nad... , McMike 24/07/04 11:45
      Bellwoodem lub Xboxem jako centrum multimedialnym - X'a widzialem ostatnio w akcji i kumpla i jestem pod wrazeniem.

      If at first the device fails to work...
      Find a larger hammer!

      1. no Bellwood jak najbardziej ale X-box-a to ja omijam z daleka , chris_gd 24/07/04 13:18
        imho nie wart tych pieniedzy co kosztuje, ale to moja opinia

        Ryzen 7 3700X@4.3GHz/16GB 3000Mhz/
        RTX 2060Super@GPU1600/MEM1900

  3. poczytaj tutaj , martinezz 24/07/04 12:15
    może sie przyda http://napisy.org/...96df99e88ff398&forumid=34

    vaio fz11l

    1. Thx za linka ... , McMike 24/07/04 13:02
      ale wszystkie topiki na roznych forum juz poprzegladalem albo jestem w trakcie czytania. Dlatego prosilem o info od jakiegos boardowicza ktory ma sprzet w realu u siebie i moze jakas opinie z przykladami +i - mi podac.

      If at first the device fails to work...
      Find a larger hammer!

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL