Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » luckyluc 02:49
 » cVas 02:41
 » wrrr 00:38
 » piszczyk 00:16
 » Bonifacyz 00:15
 » metacom 00:07
 » JE Jacaw 23:47
 » PCCPU 23:39
 » abes99 23:26
 » esteban 23:23
 » rainy 23:04
 » skalak23 22:59
 » marekzi 22:57
 » Flo 22:47
 » Soulburne 22:45
 » elliot_pl 22:41

 Dzisiaj przeczytano
 7368 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

BARDZO BARDZO DZIWNE - Radeon 9550 128bit , Mr.teD 24/07/04 11:27
A więc sprawa wygląda na podejżaną ;)

Kupiłem wczoraj Radeona 9550 firmy Gigacube (ale nie model extreme) zwykła 128 bitowa. Zamierzałem zobaczyć na ile się kręci ;)

A tu niespodzianka - bo nominalne ustawienia to 250/200
ATI Tool wyskanował mi takie ustawienia 430/250 - dopiero po przekroczeniu tych ustawień karta miała artefakty. Ale nie o to chodzi - !

Jak klikam zapisz te ustawienia i uaktywnij - jest spoko - lecz dokładnie po 3 sekundach karta sama wraca do ustawień biosu - czyli na standard się przestawia. - To samo się dzieje jak zainstaluje stery onego i podkręcam RadLinkerem - !!!

Wiecie może o co tu kurw...a chodzi ???


HELP ;)

Mr.teD

  1. Odkręć ją trochę i wtedy potestuj, , spieq-Redakcja 24/07/04 11:41
    dla mnie "scan for artifacts" w ATi Tool nie jest miarodajny - w moim przypadku nie sprawdził się.

    To ja, ten słynny emotidestruktor.

    [podążaj za Żółtą Taksówką...]

    1. na omegach , Mr.teD 2/08/04 13:28
      to samo ;(

      Mr.teD

  2. hmmm , Karas 24/07/04 12:26
    jezeli po probie podkrecania karta wraca do ustawien fabrycznych znaczy to ,ze pewnie ta opcja jest zablokowana w biosie tak jak to mialo miejsce w przypadku R9500Pro i R9700. Rada : zmodowany bios ,Omega drivers lub przerobienie sterow przed instalacja riva tunerem tylko nie jestem powien czy bedzie to chodzic z 9550 ,musisz poprobowac.

    Conspiracy Theory...

  3. ok... , Mr.teD 24/07/04 13:26
    zobacze......

    Mr.teD

  4. zapodaj omegi , pitero 24/07/04 16:12
    to rozwiąze problem.

    i7-13700kf_asus.prime.z790
    RTX.4070ti_lexar.nm790_710_620
    32gb.patriot.7200.cl30_msi.mag.850w

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL