 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » cVas 07:15 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 19718 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
[PaRt 2]Napisy do Dvix'a , coolman 26/07/04 19:32 Wiecie...ja poprostu chce miec napisy juz w filmie...nie z zadnego pliku..bo moj odtwarzac DVD jest raczej za stary na pliki *.sub itp. Napisy maja byc juz jako obraz na kazdej klatce filmu...(film juz jest w formacie Dvix i tylko taki plik moge edytowac-nie mam wersji DVD)http://jet.blog.pl - hmm..... , john565 26/07/04 20:24
ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM
ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM
ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM
ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUM ARCHIWUMf*ck |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|