 |
OBECNI NA TPC |
 |
| |
 » Hrabia202 07:30 » kyusi 07:16 » cVas 07:15 » Syzyf 07:00 » AfiP 06:48 » NWN 06:12 » hokr 05:17 » PeKa 05:11

Dzisiaj przeczytano 19698 postów, wczoraj 69357
 Szybkie ładowanie jest: włączone.
 |
|
 |
 |
 |
|
TwojePC.pl © 2001 - 2026
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Woda toaletowa a dezodorant ?? , garnek 26/07/04 20:28 Kupilem sobie dzisiaj Dezodorant "bruno banani" czy jakos tak.. ale właściwie 'wąchałem' wode toaletową :) (bruno banani tej samej serii). I wlasciwie zgłupiałem...czy zapach jest na pewno identyczny a różnią sie one jedynie pojemnością ( i kształtem buteleczki) ? czy jak to w koncu jest?- heheh... , john565 26/07/04 20:29
a czy napewno kupiłes orginała ??, bo to z tymi pachnidłami różnie tera bywa :)f*ck - hmmm , LuHash 26/07/04 21:11
porownujesz wode toaletowa i dezodorant (spray) tej samej firmy? jesli tak to roznie sie przede wszystkim skladem;) zapach po paru minutach po uzyciu w obu przypadkach jest identyczny bo odpowiednia ilosc alkoholu odparowuje...
woda toaletowa jest napewo duzo bardziej wytzrymala (czasowo/zapachowo;)) od dezodorantu... dlatego zwykle ta DUZA roznica w cenie...tu bi? or nat tu bi?
dat iz de kłeszczon! - Dokładnie, dlatego ja tam wolę , sebtar 27/07/04 07:56
wodę, a posmarować się można sztyftem...Demokracja to władztwo intrygantów,
wybieranych przez głupców. |
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL |
 |
|
|
|