Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Hrabia202 07:30
 » kyusi 07:16
 » cVas 07:15
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12
 » hokr 05:17
 » PeKa 05:11

 Dzisiaj przeczytano
 19681 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Kompozycje pulpitu , Paulus1 27/07/04 00:21
Heja!

(to nie jest kryptoreklama! nie mam z nimi nic wspólnego ;-) )

Czy jest jakaś metoda by przenieść kompozycje pulpitu z win98 do win2000 i żeby w2k nie gubiło tego przy każdym restarcie? (detalicznie: chodzi o tylko jeden konkretną kompozycję).
Problem nie jest palący. Raczej wqrzający :-))

THX za odpowiedź :-)

Paulus

Pozdrawiam!

Paulus1

  1. jaka kompozycje??????? , Kenny 27/07/04 09:08
    jak nadinstalujesz w2k - bedziesz mial to samo

    o ikonki ci chodzi??? - wylacz autorozmieszczanie...

    .:Pozdrowienia:.

  2. kkompozycje , Paulus1 27/07/04 09:58
    Nie chodziło o rozmieszczenie :-)
    Rzecz idzie o to, że jest zainstalowany W2K i to angielsski (choć to akurat bez znaczenia), nie mam instalki w2k eng. (rzecz jest na laptopie - choć to też akurat bez znaczenia :-) )
    i chciałbym przenieść sprawę ręcznie? Wyodrębniłem co trzeba z instalki w98, ale całość jakoś nie idzie (i chyba nie ma w tym nic dziwwnego). W samym w2k jakoś nie widzę w panelu sterowania odpowiednika opcji "kompozycje pulpitu" z w98 (i znajomość języka rodem z Albionu nie jest tu problemem...).
    W opcjach do doinstalowania też nie ma nic tkiego.
    Może trzeba mu coś w rejestrze dorobić?

    Pozdrawiam!

    Paulus1

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL