Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » Kenny 08:56
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12

 Dzisiaj przeczytano
 23076 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Ktoś robił stacje na DVD/CD na LTP/USB ? Koszt, trudności. , Carmamir 27/07/04 14:11
J.w.
Chciałbym dorzucić do laptopa DVD na ATA, pomyślałem o kieszeni na LPT/USB (lpt chyba tańsze acz wolniejsze), wiem że USB to ok. 100zł części do budowy (przynajmniej taki kiedyś był :)), na LPT ok. 20zł.
Budował ktoś ? Ma ktoś schematy, itp. ? Jakieś rady, jakie mogą być problemy przy pracy tej kieszeni.

No to się wkopałem...

  1. rada , Druzil 27/07/04 14:16
    lpt jest tak tragicznie wolne, ze przegranie czegokolwiek o dzisiejszych objetosciach to caly dzien, nie mowiac o tym ze komputer wtedy praktycznie stoi

    1. w takim razie może tak , Carmamir 27/07/04 14:21
      może ktoś wie gdzie można kupić i za ile kable ATA=> wtyczki do IBM przez które stacje FDD/CD/DVD się podłącza (te kabelki do stacji zewn.), zasilanie może iść za zasilacza dodatkowe 12V to nie problem (laptop służy tylko czasami do pisania czegoś, netu, mp3, ebooków takich tam pierdół więc on leży w zasadzie w 1 miejscu),
      Ew. może ktoś zna rozpiske PIN z kabla do napędów zewn, w IBM i ATA i czy starczy odpowiednio przelutować wtyczke do specjalnego napędu zewn. na normalną ATA i dodać zasilania i będzie śmigać ?

      No to się wkopałem...

      1. <forum> , Venom79 27/07/04 16:15
        czesc

        nie odbierasz GG ?
        forum nie dziala - trzeba cos z tym zrobic

        Lewy pas to nie kółko różańcowe.

        1. zaraz się biore do roboty , Carmamir 27/07/04 19:30
          są problemy z mysql.

          Odbieram GG ale często do mnie nie dochodzą wiadomości :(

          No to się wkopałem...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL