|
TwojePC.pl © 2001 - 2025
|
 |
A R C H I W A L N A W I A D O M O Ś Ć |
 |
| |
|
Jak się podłącza Neostradę? , NimnuL-Redakcja 27/07/04 15:57 Czy podłacza się ją tak samo jak SDI? tzn. za terminalem? Czy może da się podłączyć normalnie na osobnym gniazdku Neo i na osobnym telefon?
DziekiGdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - osobne gniazdko neo, osobne telefon , dawidy 27/07/04 16:38
tylko musza byc mikrofiltry na aparaty102594 - Jak kolega , borg18 27/07/04 17:43
napisał potrzebne są tylko mikrofiltry i jakaś złączka z 2 gniazd na jedno ale to TP daje w zestawie, mozna spokojnie podłaczyć do gniazdka jesmi ma to wejście boczne telefon jak i neo i bedą chodzić sobie bez zgrzytów tylko mikrofiltry są konieczne bo zmieniają one pasmo przenoszenia dla neo, zeby nie było zakłóceń z telefonemhttps://programy.net.pl - duża dawka
programów ;) - Dziękuję , NimnuL-Redakcja 27/07/04 22:32
bardzo.Gdyby nie wymyślono elektryczności,
siedziałbym przed komputerem przy
świeczkach. - TPSA , Carat 28/07/04 19:38
w nowej promocji daje wszystko co potrzeba za 1zł netto, czyli modem, 2 filtry, trójnik, przewód USB, przewód telefoniczny.
Coprawda nie potrzebowałem modemu ale za sam filtr TPSA kasuje 20zł a na Allegro widziałem kiedyś za 10zł, także warto było brać zestaw startowy za 1.22zł :)
Modem i telefon podłączasz równolegle, czyli analogicznie jak dodatkowy aparat telefoniczny, z tym, że modem podłączasz bezpośrednio do sieci a aparaty telefoniczne podłączasz przez filtr(y)
|
|
|
|
 |
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2025, TwojePC.PL |
 |
|
|
|