Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » Kenny 08:56
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12

 Dzisiaj przeczytano
 23130 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

cieżkie pytanko:((( , GERCIK 27/07/04 16:09
Kolej rzeczy jest taka:
Po 1 : mam postawiony serwer na win 2000 serwer PL i mam udostepnione połączenie internetowe normalnie przez udostepnianie połączenia np: tak samo jak w XP sie udostepnia
Moje pytanie: Czy można udostepnić inaczej połączenie internetowe niż przez zwykłe udostepnianie bo słyszałem że to samo ale bardziej profesjonalnie można zrobić przez funkcję "Routing zdalny"???CZy to prawda i jak mniej wiecej można to zrobic?
A 2 pytanie jest troszke dziwne ale ważne:)):
Otóż gdy miałem udostepnioną neostrade w sieci LAN na win 98 przez normalną bramkę internetową to kiedy komp na tej windzie 98 sobie działał ale nie miał połączenia z internetem! Natomiast kiedy odpaliłem innego kompa w tej sieci LAN tez na win 98 to kiedy chciałem ustanowić połączenie to sam wyłapywał połączenie że spokojnie chodził net!
Natomiast teraz kiedy mam tego win 2000 Server póki nie włącze np: przeglądarki lub nie połącze sie z internetem na tym win 2000 oczywiście to na innych kompach na których jest np: win98 nie ustanowie połączenia i nie ma internetu ale przeglądać lokalną sieć moge! Zależy mi natym dlatego
że gdyby TP.SA sama na jakis czas wyłączyła połączenie to wtedy kiedy ponownie nadejdzie połączenie to żebym nie musiał z tego serweru win 2000 odpalać np: przeglądarkę albo w jaki kolwiek sposób ustanawiać połączenie internetowe tylko na innym kompie np: na win 98 normalnie sie połączyć z internetem poprzez własnie to żebym nie musiał tego czynić na serwerze! CZy istnieje jakaś funkcja do tego pod win 2000 server czy może jakiś skrypt w rejestrze??? Wiem że dla nie których pytania te wydają sie śmieszne ale gdybyście mogli pomóc to pomórzcie!!!
Pozdrowienia dla wszystkich!

GERCIK

  1. Heh, niektórzy , sebtar 27/07/04 17:02
    to sobie komplikują życie, IMHO Windows nadaje się tak na serwer jak dupa na samolot. Wiem że Ci w niczym to nie pomoże, ale...

    Demokracja to władztwo intrygantów,
    wybieranych przez głupców.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL