Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » Kenny 08:56
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12

 Dzisiaj przeczytano
 23124 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Big problem z Platnikiem - cd. - mam kompa na chacie, poradzcie cos... , abes99 27/07/04 16:18
Opis problemu tutaj: http://twojepc.pl/boardPytanie75166.htm
Jutro o 7:00 rano musi juz pracowac - pomozcie, bo nie mam juz pomyslu co to moze byc...

Narka i pozdruffka ;)
abes99

  1. trzeba bylo , ViS 27/07/04 16:33
    zglosic problem do pomocy technicznej albo zadzwonic do nich, na pewno by pomogli
    na razie poszukaj nowszej wersji Microsoft SQL Serwer Service Manager
    to i to drugie musi byc zainstalowane
    moze nie ta kolejnosc instalacji, nie wiem :/

    I will not buy this record - it is
    scratched.

    1. dokladnie , Venom79 27/07/04 16:39
      pomoc techniczna wbrew pozorom sie sprawdza - dzwonilem dwa razy bo byly jakies problemy i 2 razy wiedzieli co zrobic

      Lewy pas to nie kółko różańcowe.

    2. ok, poprobuje , abes99 27/07/04 16:39
      zabieram sie za poszukiwania :D

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

    3. a gdzie mozna znalezc , abes99 27/07/04 18:17
      ten MS SQL Server Service Manager?? bo szukam i nic madrego nie moge znalezc :(

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

  2. małe pytanko , BONUS 27/07/04 16:52
    nie działa już przy logwaniu, czy dopiero po poprawnym zalogowaniu?

    Pozdro
    BONUS

    1. nawet nie dochodzi do logowania , abes99 27/07/04 17:43
      zaczyna sie uruchamia, po czym wywala blad :( nawet usuniecie instalacji i ponowne zaisntalowanie konczy sie tak samo (nie dochodzi nawet do wskazania bazy danych).

      Narka i pozdruffka ;)
      abes99

  3. robie reinstall :( , abes99 27/07/04 20:18
    a moze to ktoras z latek MS zawinila? poradzcie moze jak to wszystko poinstalowac, bo nawet po wywaleniu tego rejenta + sql server i ponownej instalacji platnika nie chce sie odpalic :(

    Narka i pozdruffka ;)
    abes99

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL