Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » hokr 09:02
 » @GUTEK@ 09:01
 » Kenny 08:56
 » cVas 08:55
 » Hrabia202 08:47
 » Elektron 08:47
 » Raist 08:46
 » McMi21 08:44
 » skalak23 08:41
 » Sherif 08:30
 » Hitman 08:29
 » KHot 08:13
 » DJopek 08:05
 » GLI 08:02
 » patinka 07:56
 » Kelso1 07:51
 » kyusi 07:16
 » Syzyf 07:00
 » AfiP 06:48
 » NWN 06:12

 Dzisiaj przeczytano
 23082 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Komputer-siec, problem , malyy 27/07/04 17:45
Witam opisze moze w czym rzecz, stoi sobie komputer (sys XP, plyta asusa z lanem) na ktorym do soboty byl internet, az nagle komp przestal widziec siec, nie raczy laczyc sie z internetem,( DSL ), parametry lacza sa dobre, inny komp na tych samych parametrach dziala, zmianialem karte sieciowa, ta na plycie tez nie dziala, nie widzi routera, nic nie bylo instalowane, grzebane, przywracanie systemu nic nie wnosi-nie dziala. Pomysly mnie sie skonczyly, jak ktos cos moze podpowiedziec, podsunac pomysla bede wdzieczny.
Jeszcze jedno pytanko gdzie XP przechowuje dane z Outlooka, bylo na pewno, ogonkow na klawiaturze niet.
pozdr Andrzej

Pozdrawiam Andrzej

  1. nie chodzi u czasem o nowy adres MAC karty? , J@rek 27/07/04 17:50
    ...

    IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
    rambler 9

    1. Wielce , sebtar 27/07/04 18:49
      prawdopodobne...

      Demokracja to władztwo intrygantów,
      wybieranych przez głupców.

    2. nie wiem , malyy 27/07/04 21:41
      czym to pogryzc, prosilbym o cos bardziej dokladnego w tym temacie , czyli jak dla zupelnego laika.

      Pozdrawiam Andrzej

      1. Podaj więcej szczegółów co do budowy sieci - jaki , sebtar 27/07/04 21:53
        i na czym jest serwer, jak masz to połączenie zrealizowane, itp.

        Demokracja to władztwo intrygantów,
        wybieranych przez głupców.

        1. Tak wiec , malyy 28/07/04 08:03
          komp nie widzi routera, sieci , itd. DSL-ROUTER-2 kompy z ktorych jeden widzi wszystko drugi nic( ping nie przechodzi ).

          Pozdrawiam Andrzej

  2. tutaj , KAMIL13 27/07/04 19:45
    C:\document and settings\"urzytkownik"\dane aplikacji\identities\"krzaczki"

    1. nie powstrzymam się :) , PaszkfiL 27/07/04 22:35
      hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

      wręcz genialna odpowiedz :D

      o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

      1. oops, przepraszam za rozciągnięcie boarda ... , PaszkfiL 27/07/04 22:36
        j.w

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL