Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » cVas 10:11
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13

 Dzisiaj przeczytano
 26074 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

[Webmastering] Dynamiczne menu. , KwiateK 27/07/04 21:59
Witam

Chcialbym sobie zrobic takie menu jak jest np. na www.lsj.pl (chodzi o te okienka pokazujace sie po najechaniu na link do jakiegos dzialu).
Wiem ze takie rzeczy mozna zrobic w DHTML'u ale niekoniecznie mam o nim pojecie ;-)
Kiedys widzialem programik do tworzenia takiego menu ale nie pamietam nazwy.. :-/
Moze ktos z was wie jakim programem mozna zrobic cos takiego...? (najlepiej zeby byl darmowy)

Pozdrawiam

Nie jestem facetem na jedną noc.
Aż tyle czasu to ja nie mam...

  1. bardziej Java niż DHTML ;) , PaszkfiL 27/07/04 22:07
    są na necie przykłady takich menu zarówno poziomych jak i pionowych ;)

    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

    1. ke? Java , Wedrowiec 27/07/04 22:12
      czy Javascript? a jeżeli tak to co masz na myśli ? ;)

      "Widziałem podręczniki
      Gdzie jest czarno na białym
      Że jesteście po**bani"

      1. qrcze ... np. menu na sajcie "mikrszitu" jest tak zrobione tyle tylko ... , PaszkfiL 27/07/04 22:18
        ... że w poziomie ... i jest w JS o ile mnie pamięć by myli ...

        o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

        1. zakładam, że JS=javascript ino mikroszitowe , Wedrowiec 27/07/04 22:22
          DHTML to właśnie między innymi javascript ;)

          "Widziałem podręczniki
          Gdzie jest czarno na białym
          Że jesteście po**bani"

        2. ogólnie sorry za prywatę , Wedrowiec 27/07/04 22:23
          tak sobie wcześniej z Paszkfilem o stronkach gadaliśmy i z tego to wzięte;)

          "Widziałem podręczniki
          Gdzie jest czarno na białym
          Że jesteście po**bani"

          1. ależ nie szkodzi ;) , PaszkfiL 27/07/04 22:25
            qrde - czy ty zawsze musisz mieć racje ? :P wrrr chciałbym Cię kiedyś normalnie zaskoczyć :)

            o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

            1. tu sie mylisz bardzo , Wedrowiec 27/07/04 22:28
              bo sie bardzo czesto myle. ludzka sprawa.

              No a w tych sprawach to w ogóle jestem totalnym ignorantem i bzdury wygaduję. Tak przynajmniej słyszałem.

              "Widziałem podręczniki
              Gdzie jest czarno na białym
              Że jesteście po**bani"

              1. przepraszam za reakcje ... bu ha ha ha ha ... ;) , PaszkfiL 27/07/04 22:30
                no jestem naprawde ciekaw kto i dlaczego wystawił ci taką opnie, bo ja osobieście naprawde dużo ci zawdzięczam. PozdrO

                o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

                1. a niewazne juz, , Wedrowiec 27/07/04 22:34
                  zmeczony jestem to glupoty wypisuje.

                  "Widziałem podręczniki
                  Gdzie jest czarno na białym
                  Że jesteście po**bani"

                  1. jakoś tego nie zauważyłem ;) , PaszkfiL 27/07/04 22:37
                    nawet późno w nocy przy naszych konwersacjach ;) no ale ok ... nie ważne ;)

                    o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

  2. a wystarczylo , majek 27/07/04 22:23
    looknac w zrodlo :) -tam jest funkcja...troche zakrecona ale mozna sie skapnac o co chodzi:)


    ... ale jak to?!

  3. polece serwis darmowy , OzA 27/07/04 22:31
    http://www.dynamicdrive.com/

    I sniffed Coke...
    but the ice cubes
    got stuck in my nose

  4. ok. znalazlem juz sobie taki programik , KwiateK 27/07/04 23:37
    nazywa sie Sothink DHTMLMenu.
    moze sie jeszcze kiedys przyda komus... ;)

    Nie jestem facetem na jedną noc.
    Aż tyle czasu to ja nie mam...

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL