Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Yatanza 10:28
 » wrrr 10:24
 » Wolf 10:20
 » Kraszan 10:15
 » rainy 10:14
 » globi-wan 10:13
 » cVas 10:11
 » Ziomek 10:08
 » Markizy 10:04
 » KHot 10:02
 » Majster 09:51
 » jablo 09:49
 » steve 09:47
 » Kenny 09:46
 » Katoda Lt 09:40
 » waski 09:28
 » JE Jacaw 09:21
 » Hrabia202 09:20
 » maddog 09:18
 » @GUTEK@ 09:13

 Dzisiaj przeczytano
 26036 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Serwer neostrady- Trol wynalazł rewelacyjny sposób na kasowanie katalogów ! , trol 28/07/04 00:17
Normalnie chce za to medal. Nie raz pisałem o tym ze nie da sie kasować katalogów na serwerze neostrady. Już sie da !
Wystarczy zmienić nazwe katalogu na jakakolwiek z "kropką" na początku - jak to zrobisz katalog zniknie.


ps. Skapowałem sie jak bawiac sie programem WebMajster chciałem sobie wgrać to co w nim zrobiłem na serwer - niestety nie dało sie bo on robi katalogi z kropka na początku :(

  1. a ty trolu na linuxie/unixie sie dobrze znasz... , john565 28/07/04 00:22
    bo ja w sumie sie nie znam ale coś mi sie wydaje że żeś problemu nie rozwiązał, choć sam nie wiem, zresztą oakże sie po późniejszych postach :]

    f*ck

  2. katalog pewnie został , Wedrowiec 28/07/04 00:22
    tylko w innej postaci ;)

    "Widziałem podręczniki
    Gdzie jest czarno na białym
    Że jesteście po**bani"

    1. e tam to juz problem tepsy - ja go nie widze wiec estetycznie to ładnie wyglada , trol 28/07/04 00:25
      trzeba tylko pamietać zeby nie zostawić w katalogu i podkatalogach jakiś plików bo bedzie ryzyko ze nam miejsce na koncie sie skurczy

  3. eeeee powiem wam lepszy motw ... lol ... teraz to ja widze ze katalogi same sie fajnie , trol 28/07/04 00:35
    kasują bez kombinacji z kropką ... jach jach jach - pewnie naprawili lol sory za zamieszanie buahahahaha

    sorki

  4. co do medalu to teeeraz to powinieneś dostać.... , john565 28/07/04 00:55
    nim po łapach żeby takich gupot jusz wiencej nie wypisywac

    f*ck

    1. A Ty slownikiem ortograficznym. , Mms 28/07/04 01:10
      wiencej - wiecej

      ;)

      Pozdrawiam

      1. szkoda.. , john565 28/07/04 01:12
        słownika hehehe :]

        f*ck

  5. katalogi i pliki o nazwie zaczynającej się od . , kicior 28/07/04 01:43
    są w unixach (i linuxach) katalogami ukrytymi. Nic się nie kasuje tylko tego nie widać przy normalnym listowaniu katalogu.

    1. Biedny trol... , Agnes 28/07/04 08:22
      Zepchnąłeś go z piedestału.

      Metafizyka: - Poznaj, proszę, to jest
      Fizyk, a to jego Meta...

    2. wystarczy wpisac , ZEFello 28/07/04 08:56
      'ls -a' to dopiero bedzie sie dzialo i pokaza sie wszystkie kropki lol

      pozdro

      ZeFeL
      ~ThE Sygnity TeaM~

      1. mogłbyś to rozwinąć ? Mam wpisać katalog "ls -a" ?? Gdzie to wpisać ? , trol 28/07/04 09:36
        123

        1. w konsoli ... w konsoli ... , PaszkfiL 28/07/04 17:11
          kropka przed katalogie go nie kasuje tylko poprostu ukrywa - tak jak napisał przedmówca ...

          o([-_-])o ..::Love::BaSS::..

          1. ahaaaaaa w linuxie :P teraz kapuje :) , trol 28/07/04 21:44
            123

    3. doładnie wlasnie tak... , kaszpio 28/07/04 09:19
      ....heheheh

      Toshiba Tecra S11-124

  6. .hakier , Holyboy 29/07/04 00:44
    .trol .kropki .stawia .i .ich .nie .widac ., .jednak .sa .:P

    Strength is irrelevant.
    Resistance is futile.
    We wish to improve ourselves.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL