Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » myszon 13:17
 » wrrr 13:17
 » Emios 13:15
 » Kenny 13:02
 » Visar 13:00
 » metacom 13:00
 » @GUTEK@ 12:55
 » KHot 12:54
 » Sherif 12:52
 » Wedelek 12:45
 » cVas 12:40
 » Guli 12:28
 » DJopek 12:16
 » RM.Harry 12:14
 » GLI 12:04
 » MARtiuS 12:01
 » Wedrowiec 11:59
 » Kraszan 11:44
 » Liu CAs 11:42
 » Menah 11:26

 Dzisiaj przeczytano
 31540 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Pc Anywhere - problem z połączeniem , GERCIK 29/07/04 10:58
Może ktoś mi pomóc skonfigurowac Pc Anywhere wersja 10 bodajże bo niby wszystko mam ustawione a i tak nie moge sie połączyć z serwerem:(( Może jakis link z konfiguracją tego programu?
Z góry dziekuje!!!

GERCIK

  1. może zamiast pc-anywhere... , Jaceqp 29/07/04 11:02
    ... przetestuj sobie TightVNC (czy też RealVNC - jak zwał tak zwał) - program chyba ekstremalnie prosty. Łączę się czasem nim w pracy z kompem domowym. Niestety z niewiadomych przyczyn w drugą stronę nie działa :[. Zresztą nie tylko ten program a każdy, którego próbowałem :/

    pozdr.
    Jaceqp

    R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    1. pewnie na wejściu do pracy na firewallu , masta killa yoshi 29/07/04 11:37
      masz poblokowane

      born to emerge

      1. no już sam nie wiem... , Jaceqp 29/07/04 11:45
        ... testowałem już nawet bez firewalla i dupa ;[

        Aha - oba łącza mają zewn. IP... więc tym bardziej dziwne.

        R7-3700x/32GB/R6800 16GB

        1. hmm , masta killa yoshi 29/07/04 11:48
          no ale na twoim laczu w domu jest tylko twój komputer a w pracy pewnie masz NAT/mas więc trzebaby robić przekierowania i inne egzorcyzmy ;) hle hle
          napisz jak masz zrobioną sieć w domu a jak w pracy to może się coś wymyśli.

          born to emerge

          1. aż tak skomplikowanie nie jest... , Jaceqp 29/07/04 11:57
            ... próbowałem się połączyc z kompem w pracy który sobie chodzi na SDI. Drugiego - szerszego łącza w ogóle nie ruszam. Chciałem się połączyć tylko z tym jednym kompem.
            Natomiast u mnie w domu pracuje tylko 1 komp bezpośrednio połączony z kablówkowym modemem USB (384kbit/128kbit).

            R7-3700x/32GB/R6800 16GB

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL