Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55
 » Wolf 14:53
 » Liu CAs 14:50
 » cVas 14:45
 » NimnuL 14:45
 » Kenny 14:44
 » soyo 14:35
 » MARtiuS 14:32
 » kyusi 14:28
 » Paweł27 14:25
 » GULIwer 14:09
 » kemilk 14:00
 » Emios 13:54
 » Artaa 13:52
 » KHot 13:49
 » elliot_pl 13:40
 » Tig3r 13:37
 » myszon 13:29
 » wrrr 13:17

 Dzisiaj przeczytano
 34002 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

rar powyzej 2.5gb ?? , Suchy9876 29/07/04 16:29
Witajcie

Mam plik spakowany rar-em o poj 2,4gb

po rozpakowaniu powinien miec 4,5gb

niestety podczas rozpakowywania , juz na sam koniec wyskakuje komunikat : zamalo miejsca na dysku --- niemozliwe bo mam z 40gb jeszcze

i drugi : write error : only NTFS file system supoports files larger than 4gb

pomocy !!

Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
fi gforce5700 128ram i takie tam ...

  1. rozpakowujesz na partyceje FAT? , Magnus 29/07/04 16:33
    Jeśli tak to FAT ma ograniczenie do 2GB. Nie możesz zapisać pliku większego niż ten limit.

    1. ... , Suchy9876 29/07/04 16:35
      tak na fat 32

      mozna to jakos obejsc ??

      mam jedna partycje ntfs ale to systemowa i tylko 1gb wolnego...

      Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
      fi gforce5700 128ram i takie tam ...

      1. A ten RAR , DJopek 29/07/04 16:38
        To w tym archiwum masz jeden plik 4,5GB?

        1. si... , Suchy9876 29/07/04 16:42
          jeden .txt drugi jakis malutki i ten trzeci 4,5gb pod alcohola

          Pavilion ZD 7000 PIV 3.0 512ddr 60gb wi-
          fi gforce5700 128ram i takie tam ...

          1. To nie masz możliwoście tego obejść , DJopek 29/07/04 16:46
            Ratuje Cię tylko partycja NTFS.

    2. FAT ma ograniczenie do 4GB , J@rek 29/07/04 16:44
      ...

      IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
      rambler 9

      1. chodzilo mi o FAT32 , J@rek 29/07/04 16:45
        ...

        IdePad Slim3, Honda NC700SD, Mustang M4, e-
        rambler 9

  2. Komunikat mówi jasno , DJopek 29/07/04 16:33
    Masz pewnie partycje FAT32 gdzie jest ograniczenie wielkości pliku do 4GB. Zmień partycję na NTFS.

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL