Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » steve 16:37
 » KHot 16:35
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » Artaa 16:25
 » metacom 16:19
 » Kenny 16:10
 » dugi 15:59
 » Raffi 15:52
 » Menah 15:48
 » DJopek 15:48
 » Nepomucen 15:45
 » emigrus 15:40
 » Liu CAs 15:36
 » cVas 15:36
 » Sherif 15:31
 » RoBakk 15:22
 » Fl@sh 14:58
 » PeKa 14:55

 Dzisiaj przeczytano
 36382 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

Jaki CF wybrac do Canoana A80 , yourerck 30/07/04 14:54
Chcialbym kupic karte CF 512 MB do swojego aparatu ale
kompletnie nie wiem jakiej firmy. Zastanawiam sie nad Sandisk lub Kingston. Ktory wybrac ?

  1. IMHO , Auror 30/07/04 15:01
    wybieraj między Lexarem a Sandiskiem.

    Słyszałem że w niektórych aparatach (nie wiem czy to były Canony) występowały kiedyś jakieś problemy z CF'ami od Kingstona i Vikinga. Ten problem już pewnie nieaktualny, ale ja zawsze dmucham na zimne :)

    portnicki.com
    +++++++++++++
    portnicki@gmail.com

  2. ja do swojego IXUSa kupiłem Pretec High Speed 128 MB , laciak88 30/07/04 15:07
    i jestem bardzo zadowolony, więc polecam ;)

    "To Alcohol! The cause of, and solution to, all of
    life's problems."

  3. ja w A60 , BENY 30/07/04 16:18
    mam 256 Kingstotona i sobie chwale. Tanie i dobre.

    / Najlepsza sygnaturka /
    / to brak sygnaturki /

  4. w Canonie A70 , piszczyk 30/07/04 17:10
    mam Kingstona 256MB. Moj tata w A75 - taka sama. Zero problemow. Na Allegro handluje taki gosc Pawel2m - wylacznie Kingstonami. Polecam jego spytac o opinie o kompatybilnosci, ale z tego co wiem to nie ma zadnych problemow z Canonami i CF Kingstona.

    takie tam klamoty . . .

    1. wlasnie bede , yourerck 30/07/04 17:23
      pewnie kupowal u niego

      1. ja kupilem u , BENY 30/07/04 22:24
        http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=167485

        Moge z czystym sumieniem polecic. Kupilem miesiac temu za 175zl.

        / Najlepsza sygnaturka /
        / to brak sygnaturki /

    2. tez w A70 , PaKu 31/07/04 10:00
      mialem Kingstona 256MB, wszystko ladnie pieknie chodzilo przez rok az do ubieglego tygodnia, kiedy pojawil sie komunikat "Memory card error" no i dupa Kingston do wymiany, dobrze jednak ze daja 5 lat gwarancji wiec nie ma co sie zbytnio martwic ale uraz pozostal ;-)

      bez podpisu

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL