Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:07
 » Zibi 18:05
 » metacom 18:03
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » cVas 17:54
 » luzak2363 17:43
 » Artaa 17:39
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » dugi 15:59

 Dzisiaj przeczytano
 39475 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

problem z divx, odtwarzanie stroboskopowe, co jest grane ? proszę o pomoc. , fiskomp 30/07/04 22:22
Skombinowałem sobie parę filmów i mam problem z odtworzeniem 2 sztuk, film wyświetlany jest jakby stroboskopowo (tzn. jakby wyświetlana była co któraś klatka) film idzie płynnie tylko co z tego jak ten efekt praktycznie uniemożliwia normalne oglądanie.

Sys Win98se.

Kodeki - standardowo ffdshowpack+direct show+acfilter - kicha

Przeinstalowałem na Codec 7.7i i dalej to samo, mieliście może coś podobnego ? Co to może być, bo szlag mnie trafia, nigdy nie miałem z tym problemów, a teraz zonk. A nadmieniam, że to raczej nowsze produkcje TombRaider 2, Dirty Dancing 2, Władca Pierścieni 3. Nie chcę za bardzo mieszać z kodekami bo zrobię syf w systemie, czym podejrzeć, bądź przeskanować, żeby uzyskać info o użytym kodeku i jak to naprawić ?


pomóżcie koleżanki i koledzy.

pozdrawiam,

  1. w konfiguracji ffdshow , AdiQ 30/07/04 22:26
    wylacz odtwarzanie xVid i sprawdz

    1. niestety ale wtedy wywala "nieokreślony bląd" też próbowałem :( , fiskomp 30/07/04 23:01
      pozdrawiam,

  2. gspot , elliot_pl 31/07/04 00:58
    http://www.headbands.com/gspot/download.html

    momtoronomyotypaldollyochagi...

  3. moze spróbuj , Pawiano 31/07/04 01:41
    nowego bestplayera, u mnie (500mhz) pomoglo dosc znacznie
    + nowe kodeki ofkors:)

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL