Twoje PC  
Zarejestruj się na Twoje PC
TwojePC.pl | PC | Komputery, nowe technologie, recenzje, testy
B O A R D
   » Board
 » Zadaj pytanie
 » Archiwum
 » Szukaj
 » Stylizacja

 
M E N U
  0
 » Nowości
0
 » Archiwum
0
 » Recenzje / Testy
0
 » Board
0
 » Rejestracja
0
0
 
Szukaj @ TwojePC
 

w Newsach i na Boardzie
 
OBECNI NA TPC
 
 » Kenny 18:07
 » Zibi 18:05
 » metacom 18:03
 » maddog 18:03
 » mnih 17:56
 » globi-wan 17:55
 » cVas 17:54
 » luzak2363 17:43
 » Artaa 17:39
 » DJopek 17:34
 » @GUTEK@ 17:24
 » KHot 17:18
 » RoBakk 17:08
 » abes99 16:50
 » Liu CAs 16:45
 » steve 16:37
 » AfiP 16:32
 » Markizy 16:30
 » Wojtekar 16:25
 » dugi 15:59

 Dzisiaj przeczytano
 39472 postów,
 wczoraj 69357

 Szybkie ładowanie
 jest:
włączone.

 
ccc
TwojePC.pl © 2001 - 2026
A R C H I W A L N A   W I A D O M O Ś Ć
    

win2000 + dlink DWL 650+ = brak polaczenia z AP , BogadR 31/07/04 15:47
Posiadam dlinka DWL-650+ i win2000 sp4. Karta ladnie się instaluje zadnych problemow, ale w otoczeniu sieciowym zamiast sieci bezprzewodwej mam siec kablowa :-/ nie moge wpisac WEPa nie moge się polczyc z AP.
Network Stumber wykrywa AP, soft dlinka tez ale nie pokazuje sily sygnalu (nie moze sie polaczyc mimo ze wszystkie dane sa poprawnie wpisane).
Sterowniki to 3.06 i 3.07

Juz nie wiem co z tym zrobic, z tego co sie dowiedzialem to win2000 nie pokazuje, ze jest to siec bezprzewodowa tak jak XP, ale gdzie ja mam wpisac tego WEPa. W zakladce uwierzetylnianie nie ma WEPa, a jest masa innych certyfikatow :-/

P.S.
Dodam ze Network Stumber pokazuje bardzo dobry sygnal.

  1. jeśli... , john565 1/08/04 03:12
    próbujesz połączyć sie przez soft windowsowy to nie radze, tam gdzieś powinno być żeby nie korzystać z tego shhita (taki czekboksik) dalej wchodzisz w soft ot DWL-a i tam ci powinno wyświetlć ci stan połączenia (moc i jakość) no i zresztą tam sie powinieneś połapać :]

    f*ck

    1. Soft Dlinka jak daje scan , BogadR 1/08/04 09:20
      to pokazuje ze jest Ap dostepny, ale mimo, ze wpisze odpowiednie dane (WEP, IP itp) to nie moze sie polaczyc i nie pokazuje sily sygnalu :-/

      1. ... , john565 1/08/04 14:06
        no nie wiem jak u ciebie, ale u mnie wystarczy że wybiore ap, klikne na new profile i wpisze wep-a, ip wpisuje w właściwościach tcp ip, dokładniej ci tera nie powiem bo z sieciówki przerzuciłem sie na ap dlinka, a może wep-a masz nieprawidłowego !!??, wielkośc liter tam chyba ma znaczenie (ja tam ma same cyferki)

        f*ck

    
All rights reserved ® Copyright and Design 2001-2026, TwojePC.PL